Sitemizin gelişip daha iyi bir hale gelebilmesi için Lütfen İzlediğiniz Filmlere Yorum Yapmayı Unutmayınız. Reklamlardan kurtulmak isteyen kullanıcılarımız Ücretsiz üye olup Giriş yaptıktan sonra Reklamlardan kurtulabilirler. İsteklerinize dönüş yapabilmemiz için LÜTFEN GERÇEK MAİL adresiniz ile üye olun. Facebook ile üye olanlar profilden mailini güncellesin. 2017 Yapımı Filmleri izlemek için Tıklayın!
Taboo Kategorisi
Taboo 1.Sezon Tüm Bölümleriyle Türkçe Dublaj Sizlerle. Dramatik öykülü bu yapım, babasın dan miras kalır ve o mirası bulmak için Londra'ya dönmesiyle başlıyor. James Keziah Delaney uzun yıllar Afrika'da tek başına yaşayan genç bir adamdır. Babasının ölümüyle ona kalan miras soru işareti bırakır. James, uzun yıllar Afrika'da kaldıktan 10 sene sonra Londra'ya geri dönecek. Tabi Afrika'da kalma sebebi babasının ona bıraktığı mirastır. 1814 yılında Londra'ya ayak bastıktan sonra, gizemini koruduğu miras halen bulunamamıştır. Delaney'in çevresinde ona ihanet eden insanlar dolup taşıyor. O da tek tek ihanetlerin bedelini ödetecek. James Keziah Delaney babasının bıraktığı gizemli mirası bulmak için gittiği Afrika'dan tam 10 yıl sonra 1814'te Londra'ya geri döner. Delaney haksızca yürütülen bir savaşta İngiltere ve Amerika arasında tehlikeli bir oyun oynarken kendisini Doğu Hindistan Şirketi'yle karşı karşıya bulur ve böylece maceraperest James Keziah Delaney 1800'lerin başında kendi denizcilik imparatorluğunu kurar.
2017
Hikaye 1800’lerde Britanya’nın Amerika ve Fransa ile olan savaşı sırasında geçiyor. Tom Hardy, James Keziah Dalaney adında bir karakteri canlandırıyor. James babasının geride bırakt...
  • Taboo
  • 28649
  • 60 Dk.
  • 24
  • 1
Taboo 1. Sezon Türkçe Dublaj izle
KATEGORİLER