Belén Fabra

  0 Hayranı Var
  •   Doğum Yeri:
  •  Doğum Tarihi:

Adı Soyadı : Belén Fabra
Ülke :İspanya
Doğum Tarihi :03 Mart 1977
Belén Fabra Biyografisi
Belén Fabra (3 Kasım 1977) İspanyol oyuncu doğdu.Belén Fabra sayısız tiyatro oyunları, film ve televizyon dizisinde küçük rollerde tasvir bilinmiyordu. O kendisi için o Max Ödülü ve Valle-Inclán Award.Fabra aday gösterildi 2007 oyun Plataforma ile ayrıca 2007 film Canciones de amor en Lolita’s Club Vicente Aranda ile film atılım yaptı onu atılım yaptı.
Belén Fabra Gaudí Ödülü En İyi Performans Diario de una ninfómana, şu anda iki film, Flores Negras ve L’Estació de l ’üzerinde çalışıyor prominence.She yükseldi 2008 filmindeki rolü için Başrolde bir oyuncu tarafından aday gösterildi oblit.
Belén Fabra Son Filmleri
Bir Kadının Seks Günlüğü (2008)


Belén Fabra ile alakalı olan bütün filmlerini daha doğrusu ekleyebildiğimiz kadarını Filmi-izle.com ailesi olarak Belén Fabra biyografisi'nin bulunduğu bu sayfanın alt kısmında bulabilirsiniz. Belén Fabra Filmleri izle meniz için sitemizin alt kısmında bulunmaktadır. Belén Fabra filmi olarak bilinen bütün filmler sitemiz tarafından siz film izle me düşkünleri için sitemizin alt kısmında elimizden geldiğince 720p veya Hd kalitesi ile sitemize eklenmeye çalışılmıştır. Belén Fabra Filmlerinin arasında sorun yaşadığınız veya izlemediğiniz filmler olursa lütfen bizlere filmin bulunduğu yorum kısmından bizlere yorum yaparak bildirirseniz sizler için en kısa zamanda Belén Fabra Rol aldığı filmler düzeltmeye çalışacağız. Alt kısımdan Belén Fabra bütün filmlerini 720p Hd kalite online olarak izleyebilirsiniz.
  Belén Fabra Rol Aldığı Filmler - Belén Fabra FilmleriTümünü Gör
2008
102 dakikalık 2008 İspanya yapımı olan Diario De Una Ninfómana - Bir Kadının Seks Günlüğü Türkçe Dublaj izle meniz için sitemizin bu kısmında 720p olarak eklen...
  • Filmler +18, Dram
  • 33769
  • 102 Dk.
  • 72
  • 16
Bir Kadının Seks Günlüğü Türkçe Dublaj izle