Sitemizin gelişip daha iyi bir hale gelebilmesi için Lütfen İzlediğiniz Filmlere Yorum Yapmayı Unutmayınız. Reklamlardan kurtulmak isteyen kullanıcılarımız Ücretsiz üye olup Giriş yaptıktan sonra Reklamlardan kurtulabilirler. İsteklerinize dönüş yapabilmemiz için LÜTFEN GERÇEK MAİL adresiniz ile üye olun. Facebook ile üye olanlar profilden mailini güncellesin. 2017 Yapımı Filmleri izlemek için Tıklayın!
  Küçük Bir Aşk Hikayesi Türkçe Dublaj izle, Küçük Bir Aşk Hikayesi Full Hd izle, Küçük Bir Aşk Hikayesi 720p izle, A Few Cubic Meters of Love izle Filmi-izle.Com
  Beğen
5
0
BENZER FİLMLER

Küçük Bir Aşk Hikayesi izle

-

Küçük Bir Aşk Hikayesi Türkçe Dublaj izle

Küçük Bir Aşk Hikayesi izle
PUAN : 5
Küçük Bir Aşk Hikayesi izle 5 / 10 1 kullanıcı oyu.
  • Süre: 91 Dk.
  • Vizyon: 2014
  • Ülke: Afganistan
  • İzlenme: 3110
  • Favori: 0
  • İMDB: 7.0
  • Kalite: 1080P
  • Dublaj
7.0 imdb puanına sahip olan 2014 Afganistan yapımı olan Küçük Bir Aşk Hikayesi - A Few Cubic Meters of Love Türkçe Dublaj izle meniz için sitemize 720p olarak eklenmiştir. Aşk ve romantizm türündeki Küçük Bir Aşk Hikayesi - A Few Cubic Meters of Love filmi sitemizin bu kısmından full hd izleyebilirsiniz. Tahran'nın dışında yer alan küçük ve kaçak bir fabrika burada Afgan mültecileri çalıştırmaktadır. Fabrikanın yakınlarında konuşlanmış gecekondular ve teneke mahalleleri. Genç bir İranlı işçi Sabır eski asker ve yeni kaçak işçi olan Abdülselam’ın kızı Maruna ile gizlice buluşmaktadır. Birbirlerine aşık olan ikili birbirlerine verecek şeyleri olmasada ve sonlarını bilmeselerde görüşmeye devam ederler. Afganistan’ın Oscar’a aday gönderdiği bu dokunaklı ilk film, gerçek olaylardan esinleniyor. “Afganistan’daki uzun süreli yıkıcı Sovyet işgali birçok Afganı sürgüne zorladı. Kaçanların çoğu İran veya Pakistan’a sığındı. Bu mülteciler toplumsal konumları da dahil sahip oldukları birçok şeyi kaybetseler de, onurlarını hiç kaybetmediler. Ailemle ben de bir süre önce İran’da mülteciydik; çocukluğumuz ve ilk gençliğimiz orada geçti. Kardeşim Nevit’le birlikte âşık olduğumuz sinema, bize umut ışığı ve kaçış yolu oldu. Küçük Bir Aşk Hikayesi filmini izledikten sonra yorum yaparak diğer izleyicilere görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Lütfen yorum bırakmayı unutmayın.
 Tür: Aşk, Romantik
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
  SON YAPILAN YORUMLAR