BENZER FİLMLER

Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film

-

Captain Underpants: The First Epic Movie izle

Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film
PUAN : 9.1
Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film 9.1 / 10 20 kullanıcı oyu.
  • Süre: 89 Dk.
  • Vizyon: 2017
  • Ülke: ABD
  • İzlenme: 9497
  • Favori: 0
  • İMDB: 6.6
  • Kalite: 1080P
  • MultiDil
İki yaratıcı ve muzip dördüncü sınıfa giden arkadaş, George Beard ve Harold Hutchins, kötü kalpli lise müdürleriyle bir anlaşmazlık yaşarlar. Müdür ikiliyi ayrı sınıflara koymakla tehdit edince iki arkadaş yanlışlıkla lise müdürlerini hipnotize eder. Hipnoz sonucu müdür bir çizgi roman karakteri olan iyi kalpli ve lastik donlu Kaptan Düşükdon’a dönüşür. Ancak süper kahramanlık sanıldığı kadar kolay olmayacaktır. Amerikalı yazar ve illüstratör Dav Pilkey’in aynı adı taşıyan çocuk romanından uyarlama animasyon film, Pilkey'nin 12 kitaplık çok satan serisinin ilk dört kitabına dayanıyor.
 Tür: Komedi, Animasyon
Yorum Alanı 6 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
mk 28 Ağustos 2017, Pazartesi
Hep deidm diyorum çovuklara hitap eden çocuk filmleriein türkçe konuşmalı dublajını yada türkçe altayazılısını aynı anda yayınlayın yarım iş yapmayın sizce çocuklar alt yazı takip edermi şu hizmet neye yarıyor boş işler admin...
Avatar
Yönetici
  Panzehir 28 Ağustos 2017, Pazartesi
animasyonları sadece çocuklar mı izliyor? hem Dublaj çıktıda ben mi eklemedim?
İMZA
M.Kemal ATATÜRK
Avatar
Ziyaretçi
mk 13 Eylül 2017, Çarşamba
Beyler işte hizmet telif gelebilecek bir film izleyin indirin sonra nırın kırın etmeyin admin uçuyorsun yine yürü beee...
Avatar
Yönetici
  Panzehir 13 Eylül 2017, Çarşamba
valla telif gelecebilecek filmleri 3 gün tutmaya çalışıyorum hergün siteyi takip eden arkadaşlar zaten filmleri izliyor yada indiriyor. izleyemeyenlerde üye olurken doğru mail adresini girmiş olsalar belki onlarda izleyecek ama yok boşuna üye olun üyeliğinizle yorum yazın demiyoruz.
İMZA
M.Kemal ATATÜRK
Avatar
Ziyaretçi
mk 13 Eylül 2017, Çarşamba
Sevgili admin load sız filim ekleme lütfen...
Avatar
Yönetici
  Panzehir 13 Eylül 2017, Çarşamba
mecbur load upload ederken hata veriyor filmleri upload ettiğim sunucuyu değişmem gerekiyor sanırım çünkü her yolu denedim çözemedim sorunu tek denemediğim yol sunucuyu değiştirmek onun içinde ayın 20 sini bekliyorum mecburen. yoksa sizleri yormam bilirsiniz.
İMZA
M.Kemal ATATÜRK
  SON YAPILAN YORUMLAR