Doktor Strange Yenilmezler'e Teşhiş Koydu!

Doktor Strange Yenilmezler'e Teşhiş Koydu!
  27 Ekim 2016   1141 Okunma

Marvel evreninin en gizemli çizgi roman kahramanlarından Doktor Strange mesleğini konuşturdu ve Yenilmezler'in aldığı fiziksel travmalara göre teşhislerini koydu.

Marvel evreninin en gizemli çizgi roman kahramanlarından Doktor Strange mesleğini konuşturdu ve Yenilmezler'in aldığı fiziksel travmalara göre teşhislerini koydu. Kimi darbelerin ağır izler bıraktığı Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filminin sahnelerini ele alan doktor, kimi darbelere ise yaratıcı çözümler öneriyor.

Stephen Vincent Strange başarılı bir cerrahtır. Bir erkeğin isteyebileceği her şeye sahiptir. İyi bir işi, parası, güzel bir evi ve yüksek prestiji vardır. Ancak günün birinde bir trafik kazası sonucu bunların hepsi elinden gider. Cerrahlığın en temel taşı olan organı yani elindeki sinirler zarar görünce artık mesleğini yapamaz hale gelir. Hayatta uğruna yaşayacak bir şeyi kalmadığını düşünen Strange sorununa bir çözüm bulmak için tüm yolları dener. Tüm yaraları iyileştirebilen, Tibet'te yaşamakta olan Ancient One adlı büyücünün varlığını öğrenmesi onun için yeni bir umut olur. Ancak bu yolculuk onun için iyileşmekten çok daha öte yolu gösterecektir. Kendi içindeki yeteneği keşfetmesi ile dünyanın kaderinin sorumluluğunu da alması gerekecektir...

Kadrosunda Pawn Sacrifice filminden Michael Stuhlbarg, Transparent dizisinin yıldızı Amy Landecker ve Scott Adkins'i de bulunduran yapımın başrollerini ise ünlü Doktor Strange rolünde Sherlock'un yıldızı Benedict Cumberbatch, çizgi romanın orjinalinde Asyalı, yaşlı bir adam olarak resmedilen karakter Ancient One rolünde Tilda Swinton, filmin kötü adamı rolünde Hannibal Lecter olarak tanıdığımız karizmatik Mads Mikkelsen ve Baron Mordo rolünde 12 Yıllık Esaret filminin Oscar adayı oyuncusu Chiwetel Ejiofor yer alıyor. Hollywood'un sevilen oyuncusu Rachel McAdams ise Strange'in meslektaşı cerrah Christine Palmer olarak karşımıza çıkacak. Yapımın senaryosunu ise Prometheus ve Passengers filminin senaristi Jon Spaihts, yönetmenliğini ise Scott Derrickson üstleniyor.

Doktor Strange 4 Kasım 2016'da ülkemizde olacak.

They've got injuries. He's got the cure. The Doctor is in. #DoctorStrange pic.twitter.com/dzFmL48ci3

— Marvel Studios (@MarvelStudios) 25 Ekim 2016

  • Beğen
    0
BENZER HABERLER
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir