Avengers / Yenilmezler 4 Filminin Çekimlerine Başlandı!

Avengers / Yenilmezler 4 Filminin Çekimlerine Başlandı!
  13 Ağustos 2017   15523 Okunma

Herkesin severek izlemiş olduğu Avengers serinin son filmi olan Yenilmezler 4 filminin çekimlerine başlandığı açıklandı. Dünyanın gelmiş geçmiş en büyük süper kahraman filmi sayılan Avengers serisinin dördüncüsü de çekimlerine resmi olarak başladı!

Neredeyse bütün ünlü Hollywood yıldızlarını bünyesinde toplayan, hepsine özel güçler verip çizgi romanlarla tanıyıp da sevdiğimiz süper kahramanlara dönüştüren Anthony ve Joe Russo "son bir tane" dedi. San Diego Comic-Con'dan kısa bir zaman önce 3. filmin çekimlerinin tamamlandığını duyuran ikili dört hafta sonra Facebook üzerinden bir paylaşım ile yeni filmin müjdesini hayranlarına verdi.

Dünya'yı tehdit eden Thanos'un kötü adam kadrosunda yer alan Corvus Glaive, Proxima Midnight, Cull Obsidian ve Ebony Maw'dan oluşan "The Black Order"a karşı bu savaşta pek çok süper kahraman yer alacak. Şu an için bildiklerimiz; Iron Man olarak Robert Downey Jr., Hulk olarak Mark Ruffalo, Black Widow olarak Scarlett Johansson, Kaptan Amerika olarak Chris Evans, Thor olarak Chris Hemsworth, Scarlet Witch olarak Elizabeth Olsen, Örümcek Adam olarak Tom Holland, Bucky Barnes olarak Sebastian Stan, Falcon olarak Anthony Mackie, Ant-Man olarak Paul Rudd, Hawkeye olarak Jeremy Renner ve Vision olarak Paul Bettany Yenilmezler ekibi olarak kadroda yer alıyor.

Yenilmezler'e dahil olan Black Panther rolündeki Chadwick Boseman filmde kendi ekibini de yanında getiriyor. Black Panther evreninden M'Baku/Man Ape rolündeki Winston Duke ve Okoye rolündeki Danai Gurira da filmde boy gösterecek. Galaksinin Koruyucuları ekibinden ise Star-Lord olarak Chris Pratt, Gamora olarak Zoe Saldana, Drax olarak Dave Bautista, Rocket Raccoon olarak Bradley Cooper, Groot olarak Vin Diesel ve Mantis olarak Pom Klementieff boy gösterecek. Filmin kötü adamı Thanos olarak Josh Brolin'i göreceğimiz filmde Doktor Strange rolünde Benedict Cumberbatch de yer alıyor. 4. devam halkası ise 26 Nisan 2
019'da vizyonda olacak.
  • Beğen
    2
loading...
BENZER HABERLER
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir