Panzehir: Arkadaşlar Reklamlar Üyelerimize gösterilmemektedir. O yüzden üye olun. Filmlere yorum yapmayı unutmayın.
Altered Carbon Kategorisi
Mahkûm edilen bir adam 250 yıldan fazla dondurulmuş halde kalmış, uyandığında ise kendi vücudunda olmadığını fark etmiştir. Mahkûmiyetinden kurtulmak için tek şansı çözülmesi imkansız bir cinayeti çözebilmesine bağlıdır. 2 Şubat’ta tüm dünyada aynı anda gösterime girecek olan Altered Carbon için Neil deGrasse Tyson’un anlatıcılığını üstlendiği bir belgesel yayınlandı. Uzmanların gözünden ölümsüzlüğün tarihine ışık tutan belgesel, yapımı daha da ilgi çekici hale getirdi.Richard K. Morgan’ın klasik siberpunk romanından uyarlanan “Altered Carbon Dizisi”, 300 yıl sonraki bir gelecekte geçen, aşk, cinayet, cinsellik ve ihanetlerler süslenmiş bir olay örgüsüne sahip. Toplumu değiştiren yepyeni bir teknoloji geliştirilmiştir ve artık insan bilinci başka bir bedene transfer edilebilmektedir. Böylece ölüm artık tarih olmuştur. Takechi Kovacs, yeni dünya düzenine karşı organize edilen bir başkaldırı sırasında yenik düşen yıldızlararası elit savaşçılardan hayatta kalan tek askerdir ve bilinci yüzyıllar boyunca buz içinde hapsedilmiştir. Ta ki çok zengin ve uzun yıllardır hayatta olan Laurens Bancroft adında bir adam ona yeniden yaşama şansı sunana kadar. Bancroft, Kovacs’tan bir cinayeti çözmesini istemektedir; Bancroft’un kendi cinayetini.
Altered Carbon
Dizi, fantezi ve bilim kurgu romanları ile bilinen İngiliz yazar Richard K. Morgan'ın 2002 yılında yayınlanmış aynı isimli romanından uyarlanmıştır. 25. yüzyılda geçen hikaye, insan zihni dijitalleştirilirse ve ruhlar bir bedenden diğerine transfer edilebilse neler olacağını konu ediniyor. Takeshi Kovacs, yıldızlararası savaşçılardan oluşan seçkin bir time mensup bir askerdir. Ancak takım, filizlenen bir isyan sonrası ağır bir yenilgi alınca hayatta kalmayı başaran tek asker Takeshi olur. Takeshi’nin zihni “buz içerisinde” hapsedilir ve yüzyıllar sonra Laurens Bancroftm adında son derece varlıklı bir adam ortaya çıkana kadar dondurulur. Laurens, Takeshi’ye tekrar hayata dönebilmesi için bir şans sunar. Ancak karşılığında son derece zorlu bir cinayeti çözmesini isteyecektir.

Altered Carbon Dizisinin Bütün Sezonlarını Türkçe Dublaj Olarak Buradan izleyebilirsiniz.
2018
Aynı isimli çizgi romandan uyarlanan Altered Carbon, insanların karakterlerini ve ruhlarını yeni bedenlere transfer edebildikleri alternatif bir gelecekte geçiyor. Takeshi Kovacs, yıldız...
  • Altered Carbon
  • 4916
  • 58 Dk.
  • 19
  • 2
Altered Carbon 1. Sezon Türkçe Dublaj izle
loading...
KATEGORİLER