Panzehir: Arkadaşlar Reklamlar Üyelerimize gösterilmemektedir. O yüzden üye olun. Filmlere yorum yapmayı unutmayın.
  Beğen
8
4
- Reklamı Geç -
BENZER FİLMLER

Alis Harikalar Diyarında: Aynanın içinden Türkçe Dublaj izle

-

Alis Harikalar Diyarında: Aynanın içinden Türkçe Dublaj izle

Alis Harikalar Diyarında: Aynanın içinden Türkçe Dublaj izle
PUAN : 9.6
Alis Harikalar Diyarında: Aynanın içinden Türkçe Dublaj izle 9.6 / 10 5 kullanıcı oyu.
  • Süre: 113 Dk.
  • Vizyon: 2016
  • Ülke: ABD
  • İzlenme: 23956
  • Favori: 0
  • İMDB: 6.4
  • Kalite: 1080P
  • Dublaj

Çocukluğumuzdan itibaren süre gelen Alis masallarının artık son zamanlarda farklı senaryolar ile bir çok filmini görür olduk. İşte bu film de onlardan birisi, Alice yaklaşık 3 yıldır babası ile birlikte denizlerdedir ancak artık denizlerden bir hayli sıkılmış ve Londra'ya tekrar dönmek istemektedir. Düşündüğü gibi de ilerler ve Alice Londra yolculuğuna başlar. Ancak her ne kadar denizden sıkılıp Londra'ya gitmek istese de aslında oraya gidip orada ne yapacağına dair hiç bir fikri yoktur. Alis için yolculuk başlamıştır ve bir süre sonra o meşhur sihirli aynalardan birine ulaşarak Londra fikrinden vazgeçip hemen harikalar diyarına döner ve Alis için macera dolu bir serüven bu şekil de başlar.


Disney’in “Alis Harikalar Diyarında: Aynanın İçinden” filminde Lewis Carroll’un sevilen hikayeleriyle unutulmaz karakterlerinin yepyeni ve benzersiz maceraları anlatılıyor. Alis yeraltının tuhaf dünyasına dönüyor ve Çılgın Şapkacı’yı kurtarmak için zamanda geçmişe yolculuk ediyor. Tim Burton tarafından yaratılan ve 2010’da beyaz perdede gösterime giren “Alis Harikalar Diyarında” filmindeki bu muhteşem dünyaya kendi eşsiz vizyonunu katan James Bobin’in yönetmenliğinde çekildi.


Filmin senaryosu Linda Woolverton tarafından yazıldı ve filmde Lewis Carroll tarafından yaratılan karakterler yer alıyor. Yapımcılığı Joe Roth, Suzanne Todd ve Jennifer Todd ve Tim Burton’a ve başyapımcılık ise John G. Scotti’ye ait. “Alis Harikalar Diyarında: Aynanın İçinden” filmi dünya çapındaki kapalı gişe fenomeni yıldızları olan Johnny Depp, Anne Hathaway, Mia Wasikowska ve Helena Bonham Carter’la birlikte seslendirmede Alan Rickman, Stephen Fry, Michael Sheen ve Timothy Spall’ı bir araya getiriyor. Ayrıca bu filme giren yeni karakterler de var: Çılgın Şapkacı’nın babası Zanik Hightopp (Rhys Ifans) ve yarı insan yarı saat, garip bir yaratık olan Zamanın kendisi (Sacha Baron Cohen). Alis Kingsleigh (Wasikowska) son birkaç yılını babasının adımlarını takip ederek geçiriyor ve açık denizlere seyahat ediyor.


Londra’ya dönüş yolunda sihirli bir aynayla karşılaşıyor ve yer altının fantastik dünyasına dönerek arkadaşları olan Beyaz Tavşan (Sheen), Absolem (Rickman), Cheshire Kedisi (Fry) ve kendisi olmayan Çılgın Şapkacı’yla (Depp) karşılaşıyor. Şapkacı büyüklüğünü kaybettiği için Mirana (Hathaway) Alis’i zamana hükmeden Büyük Saat’in odasının içerisindeki Renk küreyi ödünç almak üzere bir yolculuğa gönderiyor. Geçmişe giden Alis, hayatlarının farklı dönemlerindeki dostları ve düşmanlarıyla karşılaşıyor ve zaman dolmadan önce Şapkacı’yı kurtarmak için amansız bir mücadeleye giriyor.

  Filmin Yönetmen ve Oyuncuları
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
  SON YAPILAN YORUMLAR