Panzehir: Arkadaşlar Reklamlar Üyelerimize gösterilmemektedir. O yüzden üye olun. Filmlere yorum yapmayı unutmayın.
  Beğen
9
0
- Reklamı Geç -
BENZER FİLMLER

A Dark Song izle

-

Kara Büyü Türkçe Dublaj izle

A Dark Song izle
PUAN : 5.2
A Dark Song izle 5.2 / 10 5 kullanıcı oyu.
  • Süre: 100 Dk.
  • Vizyon: 2016
  • Ülke: İngiltere
  • İzlenme: 10241
  • Favori: 0
  • İMDB: 6.2
  • Kalite: 1080P
  • MultiDil
Çocuğunu genç yaşta kaybeden bir anne tüm umudunu yitirdiğinde çılgınca şeyler yapabilir. Solomon adlı bir adamla birlikte Kabbalah inancına mensup insanların yapabildiği büyülere umut bağlayan çaresiz kadının tek arzusu oğluyla son bir kez konuşabilmektir. Solomon'la birlikte medeniyetten uzak bir evde büyülerin hazırlık aşamalarına başlayan kadını ve Solomon'u tahmin ettiklerinden çok daha fazlası beklemektedir! Londra Film Festivali'nde gösterilen tek korku filmi olan A Dark Song eleştirmenlerden olumlu tepkiler almış bir yapım.
 Tür: Korku, Dram
  Filmin Yönetmen ve Oyuncuları
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
murat 04 Mayıs 2017, Perşembe
hayatınızda izleyeceğiniz en boktan film!
Avatar
Ziyaretçi
emre 06 Mayıs 2017, Cumartesi
izleyecek film bulamiyorsanız. eğer izleye bilirsiniz.
filmi tam olarak anlaya miyorsunuz. şahsen ben anlayamadım diye bilirim. kız bir türlü dürüst olmuyor. ve adama başka şeyler söylüyor.
ilk başta başka 2. de başka 3. de başka ve istediği olduğu da melek geldiğin de ondan başka şey istiyor. olan adama oluyor aslında.
sadece ve kızında parmak falan gidiyor. o kadar izlenemeyecek bir film değil aslında sadece çok tuhaf ve yazan kişinin kafası çok çok karışık. adam öldükten sonra kızın evden çıkması. sonra eve girmeye çalışan ama kapıyı açmadığı için giremeyen şeyler kız gidince eve doluşup sonra kız ne kadar giderse gitsin işi sonunda kapının önüne gelmesi falan aslında o kadar kötü değil. varlıklardan birtanesi sonradan dürüst oluyor :) orasını taktir ettim ne kadar kötü olsa da doğruyu söylüyorlar :)
  SON YAPILAN YORUMLAR