Panzehir: Arkadaşlar Reklamlar Üyelerimize gösterilmemektedir. O yüzden üye olun. Filmlere yorum yapmayı unutmayın.
  Beğen
2
3
- Reklamı Geç -
BENZER FİLMLER

211 Filmi izle

-

211 Filmi Türkçe izle

211 Filmi izle
PUAN : 2.1
211 Filmi izle 2.1 / 10 4 kullanıcı oyu.
  • Süre: 2018 Dk.
  • Vizyon: 2018
  • Ülke: ABD
  • İzlenme: 1548
  • Favori: 0
  • İMDB: 5.1
  • Kalite: 720P
  • Altyazı
Polislik mesleğinde şans eseri pekte aksiyon görmemiş olan Mike Chandler, yanındaki sivil ile bir çatışmanın ortasında kalıyor. İsmini Kaliforniya eyaletinin hırsızlık ihbarı için kullandığı polis kodu 211'den alan aksiyon filmi, polis teşkilatı tarihindeki en uzun ve en kanlı gerçek hikayelerden birini esin kaynağı olarak alıyor. Memur Mike Chandler ve genç bir sivil yolcu kendilerini oldukça talihsiz bir konumda bulur. İkili, eğitimli ve ağır silahlı erkeklerden oluşan korkusuz bir hırsız çetesinin giriştiği cüretkar bir banka soygununun ortasında kalır. Duruma karşı tamamen hazırlıksız ve savunmasız olan ikili nasıl hayatta kalacaktır?. Polislik mesleğinde şans eseri pekte aksiyon görmemiş olan Mike Chandler, yanındaki sivil ile bir çatışmanın ortasında kalıyor. Soyguncular ile banka görevlilerinin amansız mücadelesine dolaylı olarak dahil olan Mike, önüne gelen bu fırsatı iyi değerlendirerek terfi almak ister. Bir yandan yanındaki sivili korumak isteyen Mike, diğer yandan olayları kontrol altına almak ister fakat yanındaki sivilde terörist çıkınca işler değişir. Kenny genç ve siyahi bir delikanlıdır ve bu sefer ona karşı zorbalık uygulayanlara karşı sesiz kalmayıp, kendini korumayı seçmiştir. Bunun üzerine okul ona ceza olarak bir gün boyunca polis arabasının içinde polis memuru ile birlikte gezip gerçek suçluların hayatlarının nasıl olduğunu öğrenme cezası vermiştir. Fakat Kenny'nin şansına ceza olarak bindiği polis arabası tam da uzman eski askerlerce soyulmakta olan bir bankanın önünde durur. Başta bankanın soyulduğunu fark etmezler ancak kısa bir süre sonra üzerlerine açılan ateşle olayın farkına varırlar. Ateş sırasında polislerden bir tanesi yaralanır ancak olaylar bununla da bitmez çünkü Kenny olduğu yerden kıpırdayamaz ve korkunç bir tehlike ile tek başına kalır. Bu sırada bankanın soyulduğunu haber alan SWAT timi de olaya dahil olmak üzeredir. Fakat soyguncuları yakalamak o kadar kolay gibi görünmemektedir özellikle de soyguncuların hiç kimseye acıması yokken!
 Tür: Tarih, Aksiyon, Dram
Yorum Alanı 4 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
Kasım 11 Haziran 2018, Pazartesi
Vasat.
Avatar
VİP Üye
  ozgurnefesler 11 Haziran 2018, Pazartesi
Hiç umudum olmasa da eski günlerdeki Nicolas Cage’in hatırına 211 filmini izledim.... Ve 211 defa yazıklar olsun dedim... Yazacak başka birşey bulamıyorum. Artık bu noktadan sonra ne desem boş... Şu cümleyle ve de üzülerek yorumuma son vermek istiyorum... ’’O efsanevi yıldız Nicolas Cage çoktan ölmüş ve bir tek gömülmeyi bekliyor’’ :(
Avatar
Yönetici
  Panzehir 11 Haziran 2018, Pazartesi
kumar alkol ve şiddet bağımlısı olduğu ortaya çıktıktan sonra artık doğru düzgün yapımlarda yer almamaya başladı. eski filmleri efsaneydi.
İMZA
M.Kemal ATATÜRK
Avatar
VİP Üye
  ozgurnefesler 11 Haziran 2018, Pazartesi
Aynen öyle Panzehir.... Şeytan bile yeryüzündeki birçok sözde insandan korkar olmuş... Gerçekten çok yazık... Eeee, Panzehir sen napıyosun?... İyisin ve herşey yolunda İnşallah.
  SON YAPILAN YORUMLAR