Ana Sayfa

Ekleyen : admin | Tarih : 16 Mart 2012 | İzlenme : 92 | Yorumlar : Yorum Yok


Video yüklenirken bekleyiniz (0 sn.) ya da Reklamı Geçin
Lütfen Bekleyin Gönderiliyor...

Filmin Resimleri

Miss March Türkçe Dublaj izle   

Film Bilgileri

Miss March Türkçe Dublaj izle
Filmin Adı : Miss March Türkçe Dublaj izle
Filmin Orjinal Adı : Kapak Güzeli
IMDB Puanı : 6.0/10 
Filmin Oyuncuları : Betsy Rue,  Madison Riley,  Melissa Ordway,  Raquel Alessi,  Alexis Raben,  Bonita Friedericy,  Carrie Keagan,  Christina Lindley,  Eve Mauro,  Lindsay Schoneweis,  Molly Stanton,  Kate Luyben,  Ashley Madison,  Hugh M. Hefner,  Christie Burson,  Sara Jean Underwood,  Trevor Moore,  Brittany Buckner,  Niki J. Crawford,  Zach Cregger,  Britten Kelley,  Holly Hindman,  Craig Robinson,  Geoff Meed,  Joey Luthman,  Cedric Yarbrough,  Tanjareen Martin,  Shark Firestone,  Deanie Ballard,  40 Glocc,  Seth Morris,  Josh Fadem,  Paul Rogan,  Jessica Vilchis,  Anthony Jeselnik,  Davon Mcdonald,  Robert Garrigus,  Americus Abesamis,  Annabelle Bourlet,  Dustin Dennard,  Corina Boettger,  Brett A. Jones,  Alex Donnelley,  Quinton 'rampage' Jackson,  Garrett Warren,  Lyndsay Haldorson,  Remy Thorne,  Landon Ashworth,  Michael Busch,  Slade Pearce,  Carla Jimenez,  Barry Sigismondi,  David Wells,  Mike Massa,  Gary J. Wayton,  Tiffany Collie,  Chris Gann,  Christine Price,  Dalton O'Dell,  Chris Durand,  Ryan Kitley,  Windell Middlebrooks, 
Filmin Konusu :
Eugene Pratt, sevgilisiyle balo günü tam birlikte olacakken düşmesi sonucu 4 yıl komada kalır. Uyandığında lise aşkının Playboy kapak kızı olduğunu öğrenir. O ve arkadaşı Tucker Cleigh Playboy Malikanesi’ne, Eugene’nin hayallerinin kızına ulaşma yolunda türlü serüvenler atlatırlar.

Kategori : Komedi, Türkçe dublaj

Hemen Yorum Yap!

  • Günün Filmi
  • Filmi-izle.com sitemizde mevcut olarak yayın yapan film ve film fragmanları ve varsa diğer bütün videolar çeşitli servis sağlayıcılarında barınmaktadır. Sitemiz sadece online film izle ve hd film izle me imkanı sağlamaktadır. Fakat Sitemiz sadece youtube.com, vk.com, mail.ru, ok.ru ve benzeri sitelerde başkaları tarafından eklenmiş ve paylaşıma açılmış film ve fragmanları yayınlamaktadır. Ne mevcut serverımıza nede başka bir servis sağlayıcıya tarafımızdan yükleme yapılmamaktadır. Bu sebebten ötürü Filmi-izle.com sitesi hiç bir şekilde telif ihlali hükümlülüğene tabi tutulamaz. İletişim bölümünde telif ile alakalı şikayetleriniz 24 saat içerisinde cevaplanacaktır. Filmi-izle.com iyi seyirler diler.
    Film izle