Şifremi Unuttum

Kitap Hırsızı izle – The Book Thief Filmi izle


Kitap Hırsızı izle, Kitap Hırsızı Filmi izle, Kitap Hırsızı Türkçe Dublaj izle, The Book Thief Filmi izle, The Book Thief Filmi Türkçe Dublaj izle
Liesel adında bir kitap hırsızını konu alan film ikinci dünya savaşı zamanlarında geçmektedir. Liesel savaşta düşman olan yahudiyi evinde saklamaktadır. güzel Liesel bu yahudiden hoşlanmaktadır ve onu askerlere teslim etmek istemez. Kitap hırsızı Liesel yine bir gün kitap çalarken askerlere görünür ve askerler Lieseli takip ederler. takip sonucunda hayudi yi ele vermiş olur farkında olmadan. film konu almaktadır.

Kitap Hırsızı izle - The Book Thief Filmi izle, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Lütfen Bekleyin Gönderiliyor...

VN:F [1.9.22_1171]

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)

Lütfen Filmi izledikten sonra Yorum yazmayı unutmayınız.


IMDB: 7.9

Yorum Yapılmamış

1 Defa izlendi.

Kitap Hırsızı izle – The Book Thief Filmi izle
Filmin Konusu : Liesel adında bir kitap hırsızını konu alan film ikinci dünya savaşı zamanlarında geçmektedir. Liesel savaşta düşman olan yahudiyi evinde saklamaktadır. güzel Liesel bu yahudiden hoşlanmaktadır ve onu askerlere teslim etmek istemez. Kitap hırsızı Liesel yine bir gün kitap çalarken askerlere görünür ve askerler Lieseli takip ederler. takip sonucunda hayudi yi ele vermiş olur farkında olmadan. film konu almaktadır.

Benzer Filmler

Yorum Yap

Film izle | Full HD Film izle

Filmi-izle.com sitemizde mevcut olarak yayın yapan film ve film fragmanları ve varsa diğer bütün videolar çeşitli servis sağlayıcılarında barınmaktadır. Sitemiz sadece online film izle ve hd film izle me imkanı sağlamaktadır. Fakat Sitemiz sadece youtube.com, vk.com, mail.ru, ok.ru ve benzeri sitelerde başkaları tarafından eklenmiş ve paylaşıma açılmış film ve fragmanları yayınlamaktadır. Ne mevcut serverımıza nede başka bir servis sağlayıcıya tarafımızdan yükleme yapılmamaktadır. Bu sebebten ötürü Filmi-izle.com sitesi hiç bir şekilde telif ihlali hükümlülüğene tabi tutulamaz. İletişim bölümünde telif ile alakalı şikayetleriniz 24 saat içerisinde cevaplanacaktır. Filmi-izle.com iyi seyirler diler.