"Western" Kategorisinde Bulunan Filmlerimiz.
2013 Yılında Vizyonda olan Faroeste Caboclo - Batı Caboclo Filmi 1980’li yılların Brezilya zamanında geçen hikayede Joao isimli genç babasının katilini öldürmüş ve cezaevine girmiştir. Hapisten çıkan Joao uyuşturucu tacirliği yapan kuzeninin yanına giderek para kazanmak için zengin bir muhitte uyuşturucu satmaya başlar ve burada Maria adında bir kadına aşık olur. Ten renginden dolayı çevresinde sürekli alçak görülen Joao’nun trajik hikayesi ise Brezilyalı ünlü bir bestecinin çok sevilen şarkısından esinlenerek beyazperdeye aktarılmıştır.
Faroeste Caboclo – Batı Caboclo 720p izle
15 Nisan 2015 Gösterime giren 7.0 imdb puanı ile Savaş Yankıları - Echoes of War filminde 1866 Yılının sonlarına doğru Amerika'da iç savaş devam ederken savaşta zor zamanlar geçiren bir askerin ve ailesinin hayatını konu alan Savaş Yankıları filmi orada gazi olması sonucunda ailesinin yanına gönderilen Wade burada yani ailesinin yanında çalıştığı çiftlikte de işlerin hiç iyi gitmediğini fark eder. Wade savaş da yaşadıklarını henüz unutmaz ve orada yaşadıklarını uykularından atamazken birde Çiftlik sahibi tarafından ailesinin devamlı uğramış olduğu tacizler yüzünden huzursuz olması onu gerçekten kötü yönde etkilemektedir. Bu durumla nasıl baş edebileceğini bilemeyen Wade bakalım bu zalim çiftçi ile ne yapacak. 1866'da Amerikan İç Savaşı bittikten sonra bir iç savaş gazisi Texas kırsalında ki evine döner ve kendisini ailesi ve onları taciz eden bir sığır çiftiği arasındaki ilişkilerin karmaşasında "yeni bir savaşın" içinde bulur.
Savaş Yankıları – Echoes of War izle
IMDB Puanı 7.3 olan bu 2015 yapımı Aksiyon dolu kovboy yani Western Tarzı filmin konusu şu şekilde. Slow West bizleri 19. yüzyıl Amerika'sındaki bir yolculuğa götürüyor. 17 yaşındaki genç, aşık olduğu kadını bulmak için yollara düşer, bu yolculukta ona gizemli yolcu Silas da eşlik edecektir. Genç oyuncu Kodi Smit-McPhee ile Michael Fassbender'in baş rollerini paylaştığı filmin yönetmen ve senaristi, bu filmle birlikte ilk uzun metrajını çeken John Maclean.
Slow West Filmi izle – 2015
The Homesman’in başrollerinde Milyonluk Bebek filminden hafızalarımızda kalan başta Hilary Swank olmak üzere Tommy Lee Jones ve Grace Gummer bulunuyor. Amerika Texas’lı yazar, direktör ve aktör Tommy Lee Jones’un hem hikayesini ve yönetmenliğini hemde başrol oyunculuğunu ele aldığı filmin 122 dakikalık süresi boyunca vahşi batı, dram sahnelerini bolca görüyoruz.1885 yıllarında aklını yitiren bir kaç kadının Nebraska’da bulunan Iowa semtine sürülmelerine eşlik eden Nebraska’lı bir bayan Marry Bee Cuddy’nin hayatını konu alan filmde bayan Mary’nin sert mizacına tanık oluyoruz. Yolda bulduğu ve hayatını kurtardığı yaşlı adam George Bigg kadına biz söz verir ve artık yolculuk boyunca ona eşlik etmek zorunda kalır. Çift artık yola iki devam ederler ve tüm zorlukların üstesinden birlikte gelirler.
The Homesman Türkçe Dublaj izle
Serra Pelada - Altın Uğruna Türkçe Dublaj HD izle'meniz için sitemizin bu kısmına eklenmiştir. Filmi Tek Part ve partlı seçenekleri donmadan online izleyebilirsiniz. İki yakın arkadaş Juliano ve Joaquin basından edindikleri haberlerin etkisiyle Serra Pelada’nın Amazon Ormanlarının derinliklerine inerek büyük altın madeninde çalışmaya başlarlar. Aradan çok zaman geçmeden küçük bir işletme kurmuşlardır bile, fakat bu kadar hızlı gelen zenginlik ve güç yaşamlarını da o kadar hızlı değiştirmeye başlayacaktır
Serra Pelada – Altın Uğruna Türkçe Dublaj HD izle
Alplerin eteklerinde geçen dram dolu Western tarzı filmde Greider isimli bir yabancı Alplerin eteklerinde bir kasabada yaşan insanların arasında kendisine kalabileceği bir yer aramaktadır. Çünkü beklenmedik bir anda kar ve sert iklimde dışarıda kalamayacağının farkındadır. Greider sonunda kasabada kalabilecek bir yer bulur. Sabah uyandığında her taraf bembeyaz ve yolları kapalı bulunca mecburen bir süre daha orada kalmak zorundadır. Kasabadaki herkes tarafından kötü bakışlara aldırmadan kaldığı yerden çıkmadan havanın dinmesini beklemeye karar verir. Fakat kasabadaki bir çocuk ölü bulunmuştur. Bu çocuğun ölümünün Greider'dan olduğunu düşünen kasabalılara karşı bir şeyler düşünmesi gerekecektir. The Dark Valley Türkçe Dublaj izle'meniz için sitemizin bu kısmına eklenmiştir. Filmi bu kısımdan Türkçe Dublaj, Tek Part veya Partlı olarak Full HD 720p izleyebilirsiniz.
Karanlık Vadi Türkçe Dublaj izle
Ölü Soyanlar Filmi izlemeniz için sitemize eklenmiştir. Bu kısımdan filmi Türkçe Dublaj hd ve Tek parça halinde donmadan izleyebilirsiniz. Kanun adamı olan Henry Salt Lake kentinde yaşamaktadır. Son zamanlarda mezarlıklarda işlenen hırsızlıkların failini araştırırken Jean isimli bir göçmenin bu suçtan hüküm giyer. Jean Baptiste Antelope Adasında bulunan cezaevine sürülür. Kimse Jean ile ilgilenmemektedir ve bu kişinin sorumluluğu Henry’e kalır. Western filmi sevenlerin severek izleyeceği film 2011 yapım ve IMDB oylamasında 5.6 puan almış.
Ölü Soyanlar Filmi izle
Ölü Adamın Kartları Filmi izlemeniz için sitemize eklenmiştir. Bu kısımdan Filmi Türkçe Dublaj HD ve Tek parça Seçenekleri ile donmadan izleyebilirsiniz. Bir boks maçında gözünden yaralanan Tom’un boks hayatı sona erer. Şimdiki hayatına kadar boks ile uğraşan Tom iş arayışına girer ve bir gece kulübünün kapısında güvenlik koruması olur.
Ölü Adamın Kartları izle
Charley Waite, Boss Spearman, 'Button' ve Mose Harrison geçmişlerinden kaçmaya çalışırlar ve sürülerini, kanunları doğanın koyduğu ve bir erkeğin sadece orada kendini özgür hissedebildiği açık araziye sürerler. Vahşi batının kanunlarıyla birbirine bağlı ve sadakat içindeki bu kovboylar, yaşamaya, gerçek değerleri ayakta tutmaya ve mümkün olduğunca şiddetten kaçmaya çalışırlar. Fakat zorbalığın ve korkunun hüküm sürdüğü bir sınır kasabası hayatlarını değiştirir, yeniden hareketli günlere dönmek zorunda kalırlar.
Uzak Ülke – Open Range Filmi izle
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Reklamı Gizle[x]
Reklamı Gizle[x]