"Savaş" Kategorisinde Bulunan Filmlerimiz.
2000
GLADYATÖR TARİHÇESİ: Eski Roma zamanında savaşta yenik düşen düşmanlar veya köleler arena için zorla alı koyularak ve eğitilerek, Roma halkını eğlendirmek için büyük arenada hayvanlar gibi acımasızca dövüştürülürlerdi. Ayrıca Roma halkı bundan da zevk duyardı. Arenaya çıkartılan her gladyatörün meziyetleri farkıydı ve her biri farklı silahlarda ustaydılar. Üzerlerine giydirilen giysiler, silahlar ve mühimmatları hangi dilden, ırktan veya ülkeden olduklarını açıkça ele verirdi. Şampiyonalar da bir gladyatörün şampiyon oluşunun ardından halk özgür kalmasını istediğinde, o kölenin sahipleri bunu istemese bile halkın arzusu hiyerarşik düzeni korumak için yerine getirilir ve oyunların yöneticisi tarafından özgürlüğü ilan edilip kutsanırdı. 2000 yılında gösterime giren bu muhteşem gladyatör filmi hasılat rekorları kırmayı başarmıştı. Russell Crowe’un başrol de oynadığı ve gladyatörlerin dünyasında geçen bu filmin bitmesini istemeyeceksiniz. IMDB puanı 8.5 gibi çok iddialı bir puandan oluşan gladyatör filmini şimdiye kadar izlemediyseniz, şimdi mutlaka izlemelisiniz. Roma İmparatoru Marcus Aurelius’un hükümdarlığı zamanında geçen bu filmde komutan Maximus isimli adamın imparatorluğa olan bağlılığı ile emin adımlarla yükselişini konu almaktadır. General Maximus sayesinde Roma en parlak dönemlerini yaşamaktadır ve girdiği tüm meydan savaşlarından zaferle ayrılmayı başarır. Her girdiği savaşta tek düşüncesi bir an önce bitirip eve, eşi ve çocuklarının yanına dönme hayalidir. Günün birinde İmparator Marcus, Maximus’a çok önemli bir görev vererek tüm imparatorluğu kendisine emanet eder ve Marcus’un oğlu Commodus Maximus’un iktidara geçip İmparatorluğu elinden alacağını düşünüp, askerlere tüm ailesinin öldürülmesini emreder. Commodus İmparatorluğun tek mirasçısı olarak bu durumu çok kıskanmış ve babasına çok kızmıştır. Kızgınlığı gözlerini adeta kör etmiştir. Maximus bir şekilde ölümden kurtulmayı başarır veya bilinçli olarak öldürülmez. Çünkü o artık kölelerin hunharca birbirleri ile dövüşüp birbirlerini katlettiği gladyatör arenasına sürgün edilmiştir. Yıllar sonra Roma’da oyunlar düzenlenir ve Maximus’ta bu oyunlara katılır. Artık tek isteği ve dileği Commodus’su bulup karısı ve çocuklarının intikamını almak ve bu acıyı son anına kadar Commodus’a yaşatmaktır.
Gladyatör Türkçe Dublaj izle
2015
2015 yılında gösterime giren 1944 filmi Türkçe Altyazılı izlemeniz için sitemize eklenmiştir. Filmi sitemizin bu kısmından Full Hd 720p izleyebilirsiniz. Filmde, 1944'te 2. Dünya Savaşı'nın sonları yaklaşırken Estonya'da Alman Ordusu ile Kızıl Ordu'nun karşı karşıya geldiği Tannenberg muharebesi ve sonrasında gelişen olaylar anlatılıyor. Film, hem Alman hem de Sovyet tarafından askerlerin bakış açılarına yer veriyor.
1944 Filmi izle
2015
Northern Limit Line izle filmiYeonpyeong-do yaşanan gerçek bir hikayeye dayanan, ülkeleri için cesaret ve sorumluluk gösteren genç askerlerin hikayesi.
Northern Limit Line izle
2015
ane Eyre uyarlamasıyla uluslar arası sinema arenasında parlayan ve True Detective diziyle de dikkatleri üzerine toplayan genç yönetmen Cary Fukunaga'nın Uzodinwa Iwala'nın aynı adlı eserinden beyazperdeye taşıdığı filmde, Afrika'daki çocuk askerlerin öyküsü anlatılıyor. Afrika’da ki çocuk askerlerin hikayesini anlatan Dram ve Savaş türdeki Beasts of No Nation filmi IMDB’de 8.0 değerinde bir puana sahiptir ve 16 Ekim 2015 tarihinde ABD’de vizyona girmiştir. Cary Joji Fukunaga’nın kurgusunu yaratarak yönetmenliğini yaptığı 137 dakikalık süreye sahip filmin başrollerinde ise Abraham Attah, Emmanuel Affadzi ve Ricky Adelayitor gibi isimler yer alıyor.
Beasts of No Nation izle
2014
Hobbit’in başlangıcı ile Bilbo’nun gençlik zamanlarında neler yaşadığına inmiştik ve serinin son filminde yine genç Bilbo’nun heyecan dolu yeni maceralarına atılıyoruz. Fakat bu kez macera gerçekten sona eriyor ve eve dönüş maceralarına da tanık olacağız. Altın seven Ejderha Smaug ile karşılaştıktan sonra Gollum’un olağanüstü güçlere sahip yüzüğünü alan Bilbo’nun yaşayacağı tehlikeli maceralar henüz sonra ermiyor ve birbirinden farklı serüvenin içine girerek evin dönüş yolunu tutuyor. Hobbit 3 filmi aslında çıkmayacaktı ve 2 bölüm olarak sona erecekti. Ancak çok fazla soru işaretlerinin belirmesinden dolayı 3. filmin çekimlerine karar verildi ve böylece ufacık da olsa açık bir nokta kalmadan bu harika serüven nihai sona eriyor.İngiltere sinemalarında ilk kez gösterime girecek olan Hobbit Beş Ordunun Savaşı 12 Aralık 2014 tarihinde ilk kez kendini seyirciye gösteriyor. 17 Aralık 2014 tarihinde ise hem Türkiye hemde Amerika’da aynı anda gösterime girdi ve milyonlarca seveni tarafından yine büyük bir beğeniyle izlendi. Yüzüklerin Efendisi serisinden bu yana tüm filmlerin yönetmenliğini yapan Yeni Zelanda’lı usta yazar ve yönetmen Peter Jackson tarafından yönetilen Hobbit 3’ün senaryosu da yine tüm serinin hikayesini yazan ve yazmaya devam eden Fran Walsh tarafından ele alınıyor. Hobbit Smaug’un Çorak Toprakları ve Yüzüklerin Efendisinin tamamında yer alan, son olarak X-Men Geçmiş Günler Gelecek adlı filmde Magneto olarak gördüğümüz yılların tecrübeli aktörü Ian McKellen ile birlikte Martin Freeman ve Richard Armitage’i görüyoruz. Luke Evans’ıda başrolde gördüğümüz yapım neredeyse 3 saati bulan izlenme süresi ile macera ve fantastik unsurların bomba etkisi yarattığı Hobbit serisinin son filmini takip edenler mutlaka izlemeli, şimdiye dek izlemeyenlerse en baştan başlayarak tüm seriyi bitirmelidir.
Hobbit Beş Ordunun Savaşı 720p Türkçe Dublaj izle
2014
2014 yılında izleyicileri ile buluşan Jarhead 2 Field of Fire Filmi Türkçe adı ile "Kavanoz Kafa 2 izle" Filmi sizler için sitemize eklenmiştir. Aksiyon dolu sahneler ile savaşa kaldığımız yerden devam ediyoruz. Chris Merrimette yaralı bir onbaşıdır ve tedavisi için uzak bir karakola götürülür. Ulusal Afganistan personelinin yardımı ile sağ salim ulaştırılan Chris acil üniteye yerleştirilir. Özel harekat ekibinde görev yapan Taliban’ı nehir tarafından püskürtmek için hazırlıklar yapar ve bu operasyonda fazlasıyla yardıma ihtiyacı olacaktır. Aradan fazla zaman geçmeden ortalık silahlar ve bombalar ile toz, duman olacaktır. Bir çok çatışmaya giren askerlerden bazıları yaralı olarak kurtulurken bazıları ise hayata gözlerini yumacaktır. Bir an önce Taliban’ın yapmış olduğu bu zulme dur demeleri gereken özel harekat ekibinin elinden gelenin fazlasını yapması gerekecektir. 19 Ağustos 2014’de sinema salonlarında gösterime giren Jarhead 2 filminin yönetmenliği Don Michael Paul, senaryosu ise Berkeley Anderson ile Ellis Black’e aittir. Aksiyon dolu film 103 dakikalık heyecanlı sahneler yaşatmayı başarıyor. Amerikan yapımı olan Jarhead 2 filminin başrol oyuncuları Jason Wong, Asen Asenov, Daniel Coetzer gibi isimlerdir. İMDB’den aldığı 5.6 değerindeki puanı ile pek başarılı olabilmiş gibi durmuyor. İlk filmi 2005 yılında çekilen Kavanoz kafa filmi yüksek puanlar ve olumlu yorumlar ile çok daha başarılı olmuştu.
Jarhead 2 Field of Fire Full 720p izle
2014
2014 yapımı olan Ebu Gureyb'in Çocukları Filmi izlemeniz için sitemize Türkçe Dublaj ve HD olarak eklenmiştir. Ebu Gureyb in çocukları ( Children of Ebu Gureyb ) Film 2014 yılında çekilmiştir. Film Amerika'nın Irak ülkesine girmesinde yer alan bir savaşı ve bu savaşta tutsak düşen Amerikalı askeri bir Irak askeri ile olan arkadaşlığının ne düzeyde olduğunu anlatmakta. Filmi izleyince sırf petrol için bir ülkeyi işgal edip o ülkenin gelirlerine el koyan bir devleti haklı bulacak mısınız? Bu benim görüşüm tabi ki. Film İmdb puanı olarak 5.3 almıştır. Film tür olarak Dram,Savaş,Gerilim konularının üzerinde durmaktadır. Bu Amerikan hapishanesindeki yaşanan kötü muamele ve insanlık dışı işkenceleri Türkçe dublajlı izleme seçenekleri sitemizde mevcut bulunmaktadır.102 dakika olan film ilginizi çekmekle kalmayıp arkadaşlarınıza da tavsiyede bulunacağınızı düşünüyoruz. Film'in baş rollerini Luke Moran ,Sean Astin , Scott Patterson,Elijah Kelley olan usta kadrosu ile izleyiciye sunulmakta. İyi seyirler dileriz.
Ebu Gureyb’in Çocukları Türkçe Dublaj izle
2010
Nihai güç için süren mücadele, insanları krallara karşı ve kralları da tanrılara karşı kışkırtmaktadır. Diğer taraftan, tanrılar arasındaki savaş da dünyayı yok edebilecek güçtedir. Bir tanrı olarak doğmuş, ancak insan gibi yetiştirilmiş olan Perseus, ailesini yeraltı dünyasının kinci tanrısı Hades'e karşı korumak konusunda çaresizdir. Kaybedecek hiçbirşeyi kalmayan Perseus, Zeus'un güçlerini ele geçirebilecek ve dünyaya cehennemi yaşatabilecek Hadese karşı, çok tehlikeli bir görevi yönetmeye gönüllü olur. Şeytanlarla ve korkunç canavarlarla olan savaşı kazanmanın tek yolu tanrı olarak güçlerini kabul etmek ve kendi kaderini çizmektir. Kapat Bilgilerde hata mı var? Film bilgilerinde hata olduğunu mu düşünüyorsunuz? Bize bildirin, puanlarınızı katlayın! Oyuncularda hata var Resimlerde hata var Vizyon tarihi yanlış Fragmanlarda hata var Diğer Eklemek/açıklamak istedikleriniz? (Eğer varsa) Gönder Lütfen bütün alanları doldurun
Titanların Savaşı – Clash of the Titans
2007
West Coast Üniversitesinde öğrenim gören iki öğrencinin idealleri için çaba gösteren Doktor Stephen Malley’in verdiği önerileri takip ederek aldıkları ilham ile hayatlarında önemli bir şeyler yapmaya çalışırlar ve Afganistan’da devam eden savaşa katılma kararı alırlar. Arian ve Ernest Afganistan’da süregelen savaşa katıldıktan sonra başka hikayelerde işin içine girer. Usta aktör, yazar ve direktör Robert Redford’un yönetmenliğini üstlendiği Arslanı Kuzulara adlı Dram, Gerilim ve Savaş türdeki 2007 yapımı filmin senaryosu Matthew Michael Carnahan’a aittir. Başrollerinde yönetmen Redford ile beraber Görevimiz Tehlike 5‘te de izlediğimiz ünlü oyuncu Tom Cruise ve Meryl Streep’te bulunuyor. 63 Milyon Dolarlık hasılata sahip Lions of Lambs filminin seyir süresi ise 92 dakikaya yakındır.
Arslanı Kuzulara Türkçe Dublaj izle
2013
2013 Tarihinde vizyona giren Snowpiercer Filmi 11 Temmuz 2014 tarihinde Amerikan sinemalarında yerini alan Snowpiercer filminin baş rollerinde Yüzbaşı Amerika olarak da bildiğimiz Chris Evans ile birlikte Jamie Bell ve Tilda Swinton yer alıyor. Joon-ho Bong’un yönettiği filmde 2031 yılına gidiyoruz. Günümüzden çok ileri zamanda geçen Snowpiercer filminde bilim adamlarının yaptığı bir deneyin çok kötü sonuçlar doğurması ile birlikte insanlığın yer yüzündeki tüm hayatı buzul çağına dönmesiyle birlikte tamamen felç olmuştur. Hayatta kalmayı başaran bir avuç insanın Dünya çevresinde sürekli olarak ilerleyen ve ismini snowpiercer olarak koydukları bir trenin içinde sığınarak hayatlarını sürdürmeye çalıştıklarını göreceğiz. Hayatın felç olduğu ileri zamanda geçen bu filmde insanlığın yaşadığı en büyük sorun her zaman olduğu gibi sınıfsal farklılıklar olacak ve zenginler her zaman saygı görüp fakirler ezilecektir.
Kar Küreyici Türkçe Dublaj izle
2015
İki bölümden oluşacak serinin ilk filmi Baahubali: The Beginning, Mahishmati adındaki krallikta iki nesildir süren, kardeşler arasındaki taht kavgasını konu alıyor. Baahubali’nin babası uğradığı ihanet sonucu, yaşamını yitirir. Kraliçe bir şekilde yeni doğmuş olan oğlu Baahubali’nin hayatını kurtarmayı başarır. Büyüdüğünde Baahubali, her şeyden habersiz, bir anda kendini ait olduğu krallıkta bulur. Baahubali Mahishmati’nin tarihini öğrendikçe, beklenmedik bir mücadelenin içine çekilmeye başlar. 10 Temmuz 2015 tarihinde Hindistan’da vizyona giren Baahubali şu ana dek IMDB’de 8,9 değerinde ki puanını 48 Binden fazla kullanıcı sayesinde almıştır. S.S. Rajamouli’nin yönetmenliğini yaparak çekimlerini 1 senede tamamladığı filmin senaryosu ise Vijayendra Prasad’ın kendi yazdığı orijinal hikayesinden alınarak sinemaya uyarlanmış ve izleyiciye Aksiyon, Macera, Tarihi türde bir yapım olarak sunulmuştur. Hindistan yapımı filmin başrollerini paylaşan isimler arasında Prabhas, Rana Daggubati ve Anushka Shetty gibi oyuncular yer alıyor.
Baahubali: Başlangıç izle 2015
2014 yapımı olan Patria - Savaşın Kurbanları Filmi Birinci Dünya savaşını konu almaktadır. Birinci Dünya Savaşı bütün Avrupa'ya yayılmıştır. Parisli Artur ülkesini korumak için can atar ve bu yüzden orduya katılır. Genç, kısa sürede arkadaşlarını kurtarmak için göğsünü siper etmekten kaçınmayacaktır.
Patria – Savaşın Kurbanları Türkçe Dublaj izle
2015 Yılında vizyona giren Wolf Warrior Wolf War Filminin baş rolünde Scott Adkins Bulunuyor. Olağanüstü nişancılık yetenekleri bulunan Çin Özel Kuvvetlerinden bir asker, onu öldürmek isteyen, ahlaksız bir uyuşturucu barona tarafından kiralanan yabancı paralı askerlerle karşı karşıya gelir ve amansız bir mücadele başlar.
Wolf Warriors 720p izle
Testament of Youth filminde 17 Temmuz 2015’te Türkiye’de vizyona girecek olan ekranlara soğuk savaşın acı ve gerçek yüzü aktarılıyor. Savaşmaya giden sevgilisinin ardından bütün işlerini bırakıp peşinden savaş alanına giden ve burada yararlı askerlerle ilgilenen yüce bir kadının hikayesi. Alicia Vikander, Kit Harington ve Taron Egerton gibi isimlerin başrolü paylaştığı Dram, Savaş ve Biyografi tarzdaki yapım gerçek bir hikayeden uyarlanarak sinema salonlarında ki yerini ilk kez İngiliz Film Enstitüsün de 14 Ekim 2014 tarihinde gerçekleştirmiştir. IMDB’de 7,4’lük bir puana sahip olan Testament of Youth bu puanını 2.849 kişiye borçludur.
Testament of Youth 720p izle
2014 vizyon tarihli The Taking of Tiger Mountain filmi Hikayemiz, Çin devletinin devrim zamanlarında Kurtuluş Ordusu ile Kuzeydoğu Çin’de bulunan haydutlar arasında geçen çatışmayı konu alıyor. Hark Tsui’nin yönetmenliğini yaptığı The Taking of Tiger Mountain Çin ve Hong Kong yapımı Macera türde bir filmdir. Hanyu Zhang, Tony Ka Fai Leung ve Kenny Lin gibi oyuncuların başrolü paylaştığı film 6,9 değerinde imdb puanına sahip ve 141 dakikalık seyir keyfi sunuyor.
The Taking of Tiger Mountain izle
2015 Yılında dünya sinemalarında aynı anda vizyona giren ve oldukça yüksek bir 7.4 imdb puanına sahip olan Admiral - Michiel de Ruyter filmi online film izle me merakları tarafından bekleniyordu artık izleyebilmeniz için eklenmiştir. Yeni bir Cumhuriyet olan Hollanda, İngiltere, Fransa ve Almanya tarafından saldırıya uğrar. İç savaş eşiğinde olan Hollanda'yı sadece bir kişi bu durumdan kurtarabilir, Michiel de Ruyter izle
Admiral – Michiel de Ruyter izle
2014 Yapımlı ve 6.8 imdb Puanına sahip olan Suite française - Aşk Uğruna Filmi 1940’ların Fransa’sında geçen ve Irène Némirovsky’nin romanından uyarlanan Suite Française, II. Dünya Savaş’ında Alman’lara esir düşen kocasını, kayınvalidesi baskıları ile boğulmuş bir şekilde bekleyen güzel Lucile Angellier’in başından geçenleri konu alıyor. Paris’ten kaçan sığınmacıların kasabaya girmesi ile birlikte kısa bir süre sonra Alman askerleri kasabaya gelir ve kasabalıların evlerine yerleşirler. Lucile’in hayatı altüst olmuştur. Lucile, Angellier’lerin evinde kalmak ile görevlendirilmiş Nazi subayı Bruno’yu görmezden gelmeye çalışır. Ancak kısa bir süre sonra aşk onları ele geçirir ve birlikte savaşın yarattığı felaketin içinde hapsolurlar.
Suite française – Aşk Uğruna 720p izle
8.5 imdb puanı olan Mandariinid - Tangerines - Mandalinalar - Mandalina Bahçesi filmi 2013 yılında vizyona girmiştir. Gerçek hikayeden alıntı olan film, doksanlı yıllardaki Çeçen halkı ile Gürcü halklarının savaşı sırasında yaşananlardan bir hikaye oluşturmuştur. Abazya halkı savaşın gelmesi nedeniyle Estonya’ya kaçıp göç der. Fakat köyünü bırakmayan iki dost vardır. Marangoz Ivo ve komşusu bahçelerindeki mandalinaları toplayıp satarak kendilerini kurtarmayı düşünür. Savaş gelmiştir ve yaralı iki asker onların bahçelerine girer. Bu iki dost da onlara yardım eli uzatır ancak savaşın ortasındadırlar.
Mandalina Bahçesi Türkçe Dublaj izle
Sayfalar 61 2 3 4 5 6
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Reklamı Gizle[x]
.
Reklamı Gizle[x]
.