"Savaş" Kategorisinde Bulunan Filmlerimiz.

2013
103 dakikalık 2013 Amerika yapımı olan Göklerin Meleği Türkçe Dublaj izle meniz için sitemizin bu kısmına 720p olarak eklenmiştir. 4.0 imdb puanına sahip Göklerin Meleği filmini sitemizin bu kısmından full hd izleyebilirsiniz. Kirk, genç bir Güney Afrikalı pilottur kötülüğe karşı mücadelede edecek ailesini , geleceğini ve kendisini feda etmekten çekinmeyecektir. Kraliyet Hava Kuvvetleri’ne yaptığı hizmetleri gönüllü olarak yapmaktadır. Acımasız saldırı altında iken Kirk, sonsuza dek onun ve onun mürettebatın hayatını değiştirecek kararlar vermelidir. Göklerin Meleği filmini izledikten sonra yorum yaparak diğer izleyicilere görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Lütfen yorum bırakmayı unutmayın.
Göklerin Meleği Türkçe Dublaj izle
2016
89 dakikalık 2016 Amerikada Scott Adkins'in baş rolünde bulunduğu Jarhead 3: The Siege Türkçe Altyazılı izle meniz için sitemizin bu kısmına 720p olarak eklenmiştir. 5.9 imdb puanına sahip olan savaş ve aksiyon türündeki Jarhead 3: The Siege filmi sitemizin bu kısmından full hd izleyebilirsiniz. Bir grup Denizci; düşman kuvvetlerinden gelen anlık bir saldırı sonrasında Orta Doğu’daki bir ABD Elçiliğini korumak zorundadır. Jarhead 3: The Siege filmini izledikten sonra yorumlarınızı belirterek diğer izleyicilere görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Lütfen yorum bırakmayı unutmayın.
Jarhead 3: The Siege Türkçe Altyazılı izle
2015
6.6 imdb puanına sahip olan dram ve savaş türündeki Hyena Road Filmi Türkçe Altyazılı izle meniz için sitemizin bu kısmına 720p olarak ekledik. 2015 Kanada yapımı olan Hyena Road filmini sitemizin bu kısmından full hd izleyebilirsiniz. Üç farklı adam, üç farklı dünya, üç farklı savaş. Hepsi de bu modern savaşın kesişiminde yer alıyor. Her şeyin göründüğü gibi olmadığı, ahlakın değişken olduğu karanlık bir dünya burası. Hyena Road filmini izledikten sonra yorum yaparak diğer izleyicilere görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Lütfen yorum bırakmayı unutmayın.
Hyena Road Türkçe Altyazılı izle
2014
Amerika ve Almayan arasındaki savaş neredeyse bitmek üzeredir. Bitme sebebi ise Almaların geri püskürtülmesi sonucu daha fazla dayanamayacaklarını ve kayıplarının çok fazla olması ile alakalıdır. Almanlar geri çekilirken tuzaklar kurup üstlerine doğru gelen her şeyi yok etmektir. Amerikalı askerlerin ellerinden Harz dağlarındaki bölgeyi almalarını istemesiyle film başlar. Harz dağlarına bir grup kamyon ile askerler ve 2 adet destroyer tankı gönderirler. Fakat ırkçılık ve ayrım burada da boy gösterecektir. Rütbeli kamyon şoförlerinden rütbeli olması tank sürücülerinden birinin hoşuna gitmez ve her durumda rütbe olarak yüksek olan zenciyi terslemeye ve dışlamaya çalışır. Harz dağları yakınlaştıkça herkes dahada gerilmektedir. En sonun kaçınılmaz sona gelinir ve Almanlar tarafından ağır ateş altında kalmışlardır ırkçılık yapan asker Zenci tarafından kurtarılır ve artık özgürlük için ekip olmalarını anlarlar. Bakalım Haz dağlarında bir grup asker ne gibi zorluklarla karşılaşıyor. 2014 Amerika yapımı olan 94 dakikalık Saints and Soldiers: The Void - Azizler ve Askerler 3 Türkçe Altyazılı izle meniz için sitemizin bu kısmına 720p olarak eklenmiştir. Aksiyon, dram ve savaş türündeki Saints and Soldiers: The Void - Azizler ve Askerler 3 Filmini sitemizin bu kısmından full hd izleyebilirsiniz. Azizler ve Askerler 3 filmini izledikten sonra yorum yazmayı unutmayınız. Bizlere en büyük desteğiniz yorumlarınızdır.
Azizler ve Askerler 3 izle
2015
99 dakikalık 2015 Amerika yapımı olan Experimenter - Deney Türkçe Altyazılı izle meniz için sitemizin bu kısmına 720p olarak eklenmiştir. 6.6 imdb puanı bulunan biyografi, dram tarih ve savaş türündeki Experimenter - Deney filmi sitemizin bu kısmından full hd izleyebilirsiniz. Michael Almereyda’nın yönetmenliğini yaparak senaryosunu da yazdığı 2015 yapımı Deney adlı filmde, 1984 yılında yaşamını yitiren Yale Üniversitesi, ünlü Psikoloji Hocası Stanley Milgram’ın hikayesi anlatılmaktadır. Six Degrees of Separation yasası ilk kez ortaya atan Stanley Milgram, Milgram deneyinin dünya üzerindeki her iki insanın birbirine en fazla altı insan kadar uzak olduğunu anlatmaya çalışmıştır. Bir yabancıya verdiği elektrik sayesinde düşüncelerini kontrol edebileceğine inanmaktadır. Experimenter - Deney filmini izledikten sonra yorumlarınızı belirterek diğer izleyicilere görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Lütfen yorum bırakmayı unutmayın.
Experimenter – Deney izle
2011
2011 Amerika Birleşik Devletleri yapımı 120 dakikalık Savaşın 5 Günü - 5 Days Of War Filmi Türkçe dublaj izle meniz için sitemizin bu kısmına 720p olarak eklenmiştir. 5.6 imdb puanına sahip olan Aksiyon, dram ve savaş türündeki Savaşın 5 Günü - 5 Days Of War filmini sitemizin bu kısmından full hd izleyebilirsiniz. Amerikalı bir gazeteci, kameramanı ve yerli bir Gürcistanlı ile birlikte Rusya ve Gürcistan arasında geçen bir savaşın tam ortasında başından geçen olayları anlatan bir film. 5 Days Of War Filmini izledikten sonra yorumlarınızı belirterek diğer izleyicilere görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Lütfen yorum bırakmayı unutmayın.
Savaşın 5 Günü Türkçe Dublaj izle
2015
92 dakikalık 2015 Amerika yapımı War Pigs - Savaş Domuzları Türkçe Altyazılı izle meniz için sitemizin bu kısmına 720p olarak eklenmiştir. Aksiyon ve Savaş türündeki War Pigs - Savaş Domuzları filmini sitemizin bu kısmından full hd olarak izleyebilirsiniz. “Savaş Domuzları” olarak bilinen ve birbirinden uyumsuz serseri askerlerden oluşan bir birlik düşman hattının gerisine gidip her ne pahasına olursa olsun Naziler’i yok etmek zorundadır. War Pigs Filmini izledikten sonra yorumlarınızı belirterek diğer izleyicilere görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Lütfen yorum bırakmayı unutmayın.
Savaş Domuzları izle
2012
150 dakikalık 7.3 imdb puanına sahip olan 2012 Amerika yapımı Lincoln Türkçe Dublaj izle meniz için sitemize 720p olarak eklenmiştir. Biyografi , Dram , Savaş , Tarih Lincoln filmi sitemizin bu kısmından full hd olarak izleyebilirsiniz. ABD’nin 16. başkanı olan ve 1861-1865 arasında yaşanan ırkçı iç savaşa öncülük eden Abraham Lincoln’un yaşadıkları ve bu savaşı sonlandırma isteğinin konu edildiği biyografi filmi daha çok diyaloglardan oluşuyor. Lincoln Filmini izledikten sonra yorumlarınızı belirterek diğer izleyicilere görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Lütfen yorum bırakmayı unutmayın.
Lincoln Türkçe Dublaj izle
2013
107 dakikalık Brezilya, Portekiz ve İtalya ortak yapımı olan A Estrada 47 - 47. Yol Türkçe Dublaj izle meniz için sitemizin bu kısmına 720p olarak eklenmiştir. 47. Yol filmini sitemizin bu kısmından full hd ve tek part seçenekleri ile donmadan izleyebilirsiniz. 47. Yol filminin yönetmeni Vicente Ferraz tarih ve savaş konulu filmin de 2. dünya savaşı zamanlarını ele alıyor. 2. Dünya savaşı sırasın da İtalya'da savaş içerisin de olan ve bir dağ da kalan Brezilyalı askerlerin bölgede patlayan bir mayından dolayı yaşadıkları endişe gözler önüne seriliyor. Mayının patlamasından sonra endişe ile ıssız bir yere kaçan Brezilyalı askerlerin hayatta kalması için 2 seçenek vardır. Ancak kendilerinin seçtikleri seçenek çok zor bir seçenektir. 47. Yol filmini tavsiye ediyoruz. 47. Yol Filmini izledikten sonra yorumlarınızı belirterek diğer izleyicilere görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Lütfen yorum bırakmayı unutmayın.
47. Yol Türkçe Dublaj izle
2005
Eski bir yapıt olmasına rağmen 102 dakikalık 2005 Fransa yapımı olan Les Chevaliers Du Ciel - Gökyüzü Savaşçıları Türkçe Dublaj izle meniz için sitemize eklenmiştir. Gökyüzü Savaşçıları filmini sitemizin bu kısmından 720p izleyebilirsiniz. Havacılık Fuarı sırasındaki bir gösteri uçuşunda gözden kaybolan Mirage 2000 modeli uçağın terörist saldırı yapmak amacıyla kaçırıldığı ortaya çıkar. Arama ile görevlendirilen askerler uçağın yerini tespit ederler fakat Mirage 2000 savaş konumuna geçer. Askerlere geri dönmeleri emredilir ama çok geçtir. Tehlike dolu bir macera başlar.
Gökyüzü Savaşçıları Türkçe Dublaj izle
2015
106 dakikalık 2015 Amerika ve Belçika ortak yapımı olan Little Boy - Ufaklık Türkçe Dublaj izle meniz için sitemize eklenmiştir. Ufaklık filmini sitemizin bu kısmından 720p full hd olarak bu kısımdan izleyebilirsiniz. 2. Dünya savaşı pek çok acılara ve ayrılıklara yol açmıştır. Henüz 8 yaşında ki Pepper Flynt Busbee'da bu acıları derinden hisseden çocuklardan biridir. Öyle ki 2. dünya savaşının sona ermesi için elinden gelen her şeyi yapmaya hazırdır. Çünkü babası savaştadır ve savaş sona ererse eve dönebilecektir. Küçük bir çocuk ile babası arasında ki inanılmaz bağı ve sevgiyi konu alan film.
Ufaklık Türkçe Dublaj izle
1983
Amerika yapımı olan Under Fire - Ateş Altında Türkçe Dublaj izle meniz için sitemize eklenmiştir. Ateş Altında filmini sitemizin bu kısmından izleyebilirsiniz. Nikaragua'da kendine sandinistalar adını veren bir grup yeni kurulan kapitalist hükümete karşı devrim gerçekleştirmiştir.Yaşanan bu süreçte olayı yakından takip eden gazetecilerin yaşadıkları ve gerçekleşen devrimin amacına ışık tutan etkileyici bir politik film. Emperyalist'ler orta Amerika'da bulunan bir devlete göz koyarlar ve bu ülkenin başına kapitalist bir hükümet getirirler. Bu hükümet baskı kurarak halkı bu düzene uydurmaya çalışsada ülke halkı bu duruma sessiz kalamaz ve hükümete karşı ayaklanarak hükümeti devirip, sömürge olmaktan kurtulurlar. Bir devrim ve kurtuluş hikayesi.
Ateş Altında Türkçe Dublaj izle
2002
Amerika ve İngiltere devletlerinin ortak yapımı olan inanılmaz bir yapım olan Black Hawk Down - Kara Şahin Düştü Türkçe Dublaj izle meniz için sitemize eklenmiştir. 2002 yapımı olan Kara Şahin Düştü filmi gerçekten inanılmaz bir savaş filmidir. Eski olmasına rağmen kesinlikle sıkılmadan izleyebileceğiniz filmdir. Birleşmiş Milletler Somali'ye insani yardım yapma kararı almış ve yardımları en kısa sürede Somali'de bulunan ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya çalışmaktadır. Fakat Somali'de Mohamed Farrah Aidid bir terörist gelen bu yardımları adamlarına toplattırarak binlerce masumum ölmesine neden olmuştur. Bu durumu durdurmak için özel bir tim hazırlanarak Aidid'in en önemli iki adamını yakalayacaklardır. Yapılan plana göre; Aidid'in adamlarının bulunduğu şehire iki helikopterle intikal yapılacak, binaya girilecek ve sıcak çatışmaya girmeden teröristler yakalanacaktır. Fakat yapılan plan Somali'de helikopterlerin birinin düşürülmesiyle bozulmuştur. Şimdi az sayıda özel eğitimli asker Somali sokaklarında yüzlerce Somali'li asker tarafından öldürülmek istenmektedir. Askerler sınırlı mühimmatlarıyla yardım gelene kadar kendilerini korumaya çalışacaklardır. Kara Şahin Düştü filmini sitemizin bu kısmından 720p ve full hd olarak ister partlı isterseniz tek part seçenekleri ile izleyebilirsiniz.
Kara Şahin Düştü Türkçe Dublaj izle
2001
işte kesinlikle sinema severler tarafından en çok sevilen film türü Savaş filmleri arasındaki en iyi filmlerden birisi olan Pearl Harbor filmi izle meniz için sitemizin bu kısmına 1080p eklenmiştir. Pearl Harbor Filmini sitemizin bu kısmından partlı ve tek part seçenekleri ile donmadan izleyebilirsiniz. Rafe McCawley ve Danny Walker çocukluk arkadaşlarıdır. Amerikan ordusuna beraber girmişler ve pilot olmuşlardır. Şimdi ise tek hayalleri gerçek bir savaşta savaşmaktır. Almanlar tüm Avrupa'yı işgal etmişler ve Amerika bu savaşa dahil olmuştur. İki çocukluk arkadaşı için kaderlerini değiştirecek bir savaşa katılmak için bir fırsat doğmuştur. General James, İngiltere'ye gelir ve Almanlar'a karşı savaşacak gözü pek iki pilot aramaktadır. Tüm dünyanın kaderini belirleyen büyük bir liman saldırısı için Rafe ve Danny ön saflarda yer alacaklardır.
Pearl Harbor Türkçe Dublaj izle
2015
2015 Yılında dünya sinemalarında aynı anda vizyona giren ve oldukça yüksek bir 7.4 imdb puanına sahip olan Admiral - Michiel de Ruyter filmi online film izle me merakları tarafından bekleniyordu artık izleyebilmeniz için eklenmiştir. Yeni bir Cumhuriyet olan Hollanda, İngiltere, Fransa ve Almanya tarafından saldırıya uğrar. İç savaş eşiğinde olan Hollanda'yı sadece bir kişi bu durumdan kurtarabilir, Michiel de Ruyter izle
Admiral – Michiel de Ruyter izle
1998
1998 yapımı eski bir savaş filmi olmasına rrağmen hala çok fazla sayıda izleyicisi olan The Thin Red Line - İnce Kırmızı Hat Türkçe Dublaj izle meniz için sitemize eklenmiştir. İnce Kırmızı Hat filmini sitemizin bu kısmından 720p savaş filmi izleyebilirsiniz. 2. Dünya Savaşı'nda her cephe, her çatışma birbirinden farklı hikayeler barındırmaktadır. Pasifik'de Japon ilerleyişini durdurmak amacıyla Guadalcanal bölgesinde bir grup Amerika'lı asker konuşlandırılmıştır. Henüz çocukluk çağını yeni atlatmış askerlerin yaklaşan ölüm tehlikesiyle beraber; nasıl değiştiklerini ve birbirlerine olan bağlarının nasıl sıkılaştığını gördüğümüz film, 2. Dünya Savaşı'nın acıklı hikayelerinden birini beyaz perdeye taşıyor.
İnce Kırmızı Hat Türkçe Dublaj izle
2010
2010 Fransa, İspanya ve Meksika ortak yapımı Even The Rain - Yağmuru Bile Türkçe Altyazılı izle meniz için sitemize 720p eklenmiştir. Yağmuru Bile filmini sitemizin bu kısmından Full Hd izleyebilirsiniz. İspanya’nın 2011 Oscar adayı Yağmur Bile, yönetmenlik, Kristof Kolomb ve temel insan hakları mücadelesini bir araya getiriyor. Senaryosu Ken Loach’un daimi senaristi Paul Laverty tarafından yazılan film, Icíar Bollaín’in 2007 yapımı dedektiflik hikâyesi Matahariler’in başarısını takip ediyor. Takıntılı idealist Sebastian, Kristof Kolomb ile ilgili bir film çekmeye kararlıdır, ama bu Hıristiyan kahramanın mitini tersine çevirecek, açgözlülüğünü ve vahşi eğilimlerini gösterecektir. En ucuz ve Latin Amerika’da en yerli ülke olan Bolivya’daki çekimler sırasında, Kolomb’dan 500 yıl sonra toplumsal huzursuzluk patlar. Halk en temel hayati madde olan su için savaşmaya başlamıştır.
Yağmuru Bile Türkçe Altyazılı izle
2015
Eski tarihlerde gelişen Almayanların savaşlarından birisi daha 2015 Almanya yapımı 7.0 imdb puanı ile Nackt unter Wölfen - Kurtlar Arasında Türkçe Dublaj izle meniz için sitemize eklenmiştir. Nackt unter Wölfen - Kurtlar Arasında filmini sitemizin bu kısmından 720p izleyebilirsiniz. Alman yapım bir tür tarih filmi. Konu ise savaş. Film 1945 yıllarında yaşanan olayları sizlere aktarıyor. O dönem bir toplama kampına esir düşen kişiler getirilir. Aralarından bir esir valizi ile beraber gelmiştir. Ancak valizin için de eşyalar yerine yahudi bir çocuk saklamaktadır. Bunu gören arkadaşı ise durumu yetkililere bildirmek ister. Ancak bir problem vardır, eğer ki yetkilere çocuğun olduğunu söyler ise çocuğu öldüreceklerdir. Söylemez ise kendi hayatı tehlikeye girecektir. Şimdi iki arada bir derede kalan kişi bakalım ne yapacaktır ?
Kurtlar Arasında Türkçe Dublaj izle
Sayfalar 81 2 3 4 5 6 8
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Reklamı Gizle[x]
.
Reklamı Gizle[x]
.