"Savaş" Kategorisinde Bulunan Filmlerimiz.
2013
2013 Tarihinde vizyona giren Snowpiercer Filmi 11 Temmuz 2014 tarihinde Amerikan sinemalarında yerini alan Snowpiercer filminin baş rollerinde Yüzbaşı Amerika olarak da bildiğimiz Chris Evans ile birlikte Jamie Bell ve Tilda Swinton yer alıyor. Joon-ho Bong’un yönettiği filmde 2031 yılına gidiyoruz. Günümüzden çok ileri zamanda geçen Snowpiercer filminde bilim adamlarının yaptığı bir deneyin çok kötü sonuçlar doğurması ile birlikte insanlığın yer yüzündeki tüm hayatı buzul çağına dönmesiyle birlikte tamamen felç olmuştur. Hayatta kalmayı başaran bir avuç insanın Dünya çevresinde sürekli olarak ilerleyen ve ismini snowpiercer olarak koydukları bir trenin içinde sığınarak hayatlarını sürdürmeye çalıştıklarını göreceğiz. Hayatın felç olduğu ileri zamanda geçen bu filmde insanlığın yaşadığı en büyük sorun her zaman olduğu gibi sınıfsal farklılıklar olacak ve zenginler her zaman saygı görüp fakirler ezilecektir.
Kar Küreyici Türkçe Dublaj izle
2015
İki bölümden oluşacak serinin ilk filmi Baahubali: The Beginning, Mahishmati adındaki krallikta iki nesildir süren, kardeşler arasındaki taht kavgasını konu alıyor. Baahubali’nin babası uğradığı ihanet sonucu, yaşamını yitirir. Kraliçe bir şekilde yeni doğmuş olan oğlu Baahubali’nin hayatını kurtarmayı başarır. Büyüdüğünde Baahubali, her şeyden habersiz, bir anda kendini ait olduğu krallıkta bulur. Baahubali Mahishmati’nin tarihini öğrendikçe, beklenmedik bir mücadelenin içine çekilmeye başlar. 10 Temmuz 2015 tarihinde Hindistan’da vizyona giren Baahubali şu ana dek IMDB’de 8,9 değerinde ki puanını 48 Binden fazla kullanıcı sayesinde almıştır. S.S. Rajamouli’nin yönetmenliğini yaparak çekimlerini 1 senede tamamladığı filmin senaryosu ise Vijayendra Prasad’ın kendi yazdığı orijinal hikayesinden alınarak sinemaya uyarlanmış ve izleyiciye Aksiyon, Macera, Tarihi türde bir yapım olarak sunulmuştur. Hindistan yapımı filmin başrollerini paylaşan isimler arasında Prabhas, Rana Daggubati ve Anushka Shetty gibi oyuncular yer alıyor.
Baahubali: Başlangıç izle 2015
2014 yapımı olan Patria - Savaşın Kurbanları Filmi Birinci Dünya savaşını konu almaktadır. Birinci Dünya Savaşı bütün Avrupa'ya yayılmıştır. Parisli Artur ülkesini korumak için can atar ve bu yüzden orduya katılır. Genç, kısa sürede arkadaşlarını kurtarmak için göğsünü siper etmekten kaçınmayacaktır.
Patria – Savaşın Kurbanları Türkçe Dublaj izle
2015 Yılında vizyona giren Wolf Warrior Wolf War Filminin baş rolünde Scott Adkins Bulunuyor. Olağanüstü nişancılık yetenekleri bulunan Çin Özel Kuvvetlerinden bir asker, onu öldürmek isteyen, ahlaksız bir uyuşturucu barona tarafından kiralanan yabancı paralı askerlerle karşı karşıya gelir ve amansız bir mücadele başlar.
Wolf Warriors 720p izle
Testament of Youth filminde 17 Temmuz 2015’te Türkiye’de vizyona girecek olan ekranlara soğuk savaşın acı ve gerçek yüzü aktarılıyor. Savaşmaya giden sevgilisinin ardından bütün işlerini bırakıp peşinden savaş alanına giden ve burada yararlı askerlerle ilgilenen yüce bir kadının hikayesi. Alicia Vikander, Kit Harington ve Taron Egerton gibi isimlerin başrolü paylaştığı Dram, Savaş ve Biyografi tarzdaki yapım gerçek bir hikayeden uyarlanarak sinema salonlarında ki yerini ilk kez İngiliz Film Enstitüsün de 14 Ekim 2014 tarihinde gerçekleştirmiştir. IMDB’de 7,4’lük bir puana sahip olan Testament of Youth bu puanını 2.849 kişiye borçludur.
Testament of Youth 720p izle
2014 vizyon tarihli The Taking of Tiger Mountain filmi Hikayemiz, Çin devletinin devrim zamanlarında Kurtuluş Ordusu ile Kuzeydoğu Çin’de bulunan haydutlar arasında geçen çatışmayı konu alıyor. Hark Tsui’nin yönetmenliğini yaptığı The Taking of Tiger Mountain Çin ve Hong Kong yapımı Macera türde bir filmdir. Hanyu Zhang, Tony Ka Fai Leung ve Kenny Lin gibi oyuncuların başrolü paylaştığı film 6,9 değerinde imdb puanına sahip ve 141 dakikalık seyir keyfi sunuyor.
The Taking of Tiger Mountain izle
2015 Yılında dünya sinemalarında aynı anda vizyona giren ve oldukça yüksek bir 7.4 imdb puanına sahip olan Admiral - Michiel de Ruyter filmi online film izle me merakları tarafından bekleniyordu artık izleyebilmeniz için eklenmiştir. Yeni bir Cumhuriyet olan Hollanda, İngiltere, Fransa ve Almanya tarafından saldırıya uğrar. İç savaş eşiğinde olan Hollanda'yı sadece bir kişi bu durumdan kurtarabilir, Michiel de Ruyter izle
Admiral – Michiel de Ruyter izle
2014 Yapımlı ve 6.8 imdb Puanına sahip olan Suite française - Aşk Uğruna Filmi 1940’ların Fransa’sında geçen ve Irène Némirovsky’nin romanından uyarlanan Suite Française, II. Dünya Savaş’ında Alman’lara esir düşen kocasını, kayınvalidesi baskıları ile boğulmuş bir şekilde bekleyen güzel Lucile Angellier’in başından geçenleri konu alıyor. Paris’ten kaçan sığınmacıların kasabaya girmesi ile birlikte kısa bir süre sonra Alman askerleri kasabaya gelir ve kasabalıların evlerine yerleşirler. Lucile’in hayatı altüst olmuştur. Lucile, Angellier’lerin evinde kalmak ile görevlendirilmiş Nazi subayı Bruno’yu görmezden gelmeye çalışır. Ancak kısa bir süre sonra aşk onları ele geçirir ve birlikte savaşın yarattığı felaketin içinde hapsolurlar.
Suite française – Aşk Uğruna 720p izle
8.5 imdb puanı olan Mandariinid - Tangerines - Mandalinalar - Mandalina Bahçesi filmi 2013 yılında vizyona girmiştir. Gerçek hikayeden alıntı olan film, doksanlı yıllardaki Çeçen halkı ile Gürcü halklarının savaşı sırasında yaşananlardan bir hikaye oluşturmuştur. Abazya halkı savaşın gelmesi nedeniyle Estonya’ya kaçıp göç der. Fakat köyünü bırakmayan iki dost vardır. Marangoz Ivo ve komşusu bahçelerindeki mandalinaları toplayıp satarak kendilerini kurtarmayı düşünür. Savaş gelmiştir ve yaralı iki asker onların bahçelerine girer. Bu iki dost da onlara yardım eli uzatır ancak savaşın ortasındadırlar.
Mandalina Bahçesi Türkçe Dublaj izle
Field of Lost Shoes - New Market Savaşı Filmi Aksiyon, dram ve savaş türünde ki New Market Savaşı türkçe dublaj olarak sizlerle. Film Amerika'da yaşanan iç savaş zamanını konu alıyor. Gerçek yaşanan hikayelerden esinlenerek sinema filmi oluşturan yönetmen Sean McNamara filmi soluksuz izletmeyi başarıyor. New Market Savaşı filmi 2014 yapımlı Amerikan filmidir. New Market Savaşı filmini sitemizden full hd kalitede izleyebilir görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.
Field of Lost Shoes – New Market Savaşı Türkçe Dublaj izle
Esir bir kelle avcısına özgürlüğünü vaat edilmiştir.Elbette oldukça zorlu bir bedel karşılığında.O bedel de Kuzey Kore askeri kalesinden mahkum kaçırmaktır.
The Borderland – Sınır Bölgesi Türkçe Dublaj izle
Bradley Cooper'ın 2015 yılında çıkarmış olduğu son filmi olan Keskin Nişancı Filmi Chris Kyle adında cesaretiyle çok iyi bir Sniper kullanıcısı olarak tanınan bir askerdir. American Sniper Irak’ta yoğun bir savaş içerisinde geçen kargaşada silah arkadaşlarını korumakla yükümlü olan genç adam ciddi anlamda keskin nişancılık bakımından oldukça yeteneklidir ve bu yeteneği sayesinde 150 den fazla insan öldürdüğü bilinmektedir. Her ne kadar atış konusunda usta olsa da, zamanla eve duyduğu hasret artar ve öldürdüğü insanlarda bir süre sonra psikolojisini bozmaya başlar
Keskin Nişancı – American Sniper Türkçe Dublaj izle
Ayrı Dünyalar - Zwischen Welten Filmi Türkçe Dublaj izle'meniz için sitemize eklenmiştir. Filmi partlı ve tek part seçenekleri ile donmadan full hd izleyebilirsiniz. Alman askeri Jesper, kardeşini orada kaybetmiş olmasına rağmen Afganistan’daki bir görevi kabul ederek savaş yorgunu bu ülkeye gelir. Görevi, bir karakol koyunu Taliban etkisinden korumaktır. Genç fakat deneyimsiz tercümanları Tarık’ın yardımıyla hem yerel halkın hem de müttefik Afgan milislerinin güvenini kazanmaya calışır. Ancak Taliban, Tarık’la kız kardeşi Nala’yı tehdit edince, Jesper askeri sorumluluklarıyla vicdanı arasında sıkışır.
Ayrı Dünyalar – Zwischen Welten Türkçe Dublaj izle
The Search - Arayış Filmi Türkçe Dublaj izle'meniz için sitemize eklenmiştir. Filmi partlı ve tek part seçenekleri ile sitemizden donmadan izleyebilirsiniz. İkinci Çeçen Savaşı'nın yaşandığı 1999 yılında geçen filmde, birbirlerine dokunan dört farklı hayatın hikayesi ela alınıyor. Küçük Hadji savaş sırasında Çeçen köyünde yaşayan bir çocuktur. Gözleri önünde anne ve babası öldürüldükten ve ablasını kaybettikten sonra Hadji de köydeki bir grup insanla birlikte yollara düşer. Mülteciler hep birlikte köyden kaçarken küçük çocuk kendini şehir merkezinde bulur. Carol ise Avrupa Birliği'nin Heyet Başkanı olan başarılı bir kadındır. Bölgede görevli olan Carol, küçük Hadji ile kaçtığı yerde karşılaşır ve onu koruma altına alır. Bu sırada Hadji'nin ablası Raissa da tüm imkanlarıyla kardeşini aramaktadır. Hikayenin bir diğer kahramanı olan Kolia ise 20 yaşındaki bir Rus gencidir. Kolia esrar taşırken yakalanıp orduya asker olarak gönderilince dünyanın daha önce hiç görmediği bir yanıyla tanışacaktır. Oscar ödüllü yönetmen Michel Hazanavicius'ın yönettiği filmin başlıca rollerinde Bérénice Bejo, Annette Bening ve Maksim Emelyanov yer alıyor.
The Search – Arayış Türkçe Dublaj izle
Battle for Sevastopol - Sevastopol Savaşı Türkçe Altyazılı izle'meniz için sitemize eklenmiştir. Filmi bu kısımdan partlı ve Tek Part seçenekleri ile donmadan Full HD izleyebilirsiniz. 2. Dünya Savaşı sıralarında Bir kadın olağan üstü bir yeteni sayesinde keskin nişancı olmuştur. Nazi birliklerine karşı mücadele veren ve 309 Nazi askerini öldüren kadın keskin nişancı Lyudmila Pavlichenko’un hayat hikayesini anlatan filmde Sevastopol muharebesinin geçtiği 1916 ve 1974 arası yılları görüyoruz. Genç nişancı kadının biyografik hikayesine 1937 yılında ki üniversite hayatından başlayarak 1957 yılına kadar ki zaman dilimini izliyoruz. Lyudmila’nın nişancılık yeteneğinin keşfedilmesinin ardından eğitimini almaya başlaması ve savaş sırasında elde ettiği başarıları, yaşadığı aşkları ve aynı zamanda o dönemlerin Amerikan başkanı Rossevelt’in eşiyle birlikte sıcak dostluğu da izleyiciye aktarılıyor. Rusya ve Ukrayna yapımı olan biyografik, dram, tarihi ve aşk türde karşımıza çıkan Sevastopol Savaş’ı 2 Nisan 2015 tarihinden itibaren vizyona girmiş ve şimdilik IMDB’den 807 kişi gibi az bir sayıyla 7,2 değerinde ki puanını almış durumdadır.
Sevastopol Savaşı Full HD izle
Özgürlük Yürüyüşü - Selma Filmi HD izle'meniz için sitemize Eklenmiştir. Filmi Partlı ve Tek Part seçenekleri ile donmadan 720p HD izleyebilirsiniz. 1965 yılına baktığımızda Alabama eyaletinin Selma kentinden eyaletin başkentine uzanan 87 Kilometrelik bir yol bulunmaktaydı. O yıllarda Amerika tarihinde toplamda 3 adet protesto gerçekleşmiştir. Yürüyüşlerin öncülüğünü Martin Luther King’in yaptığı protestolarda kamuoyu kısa süre içerisinde harekete geçti ve 1960’lı yılların Amerika Başkanı Johnson oy hakkı kanunu konusunda hiç beklemediği bir şekilde köşeye sıkıştı. Sonuçta yapılan protestolar etkisini gösterdi ve kanun yürürlüğe girdi. O yılların ABD’sinin nasıl değiştiğini gözler önüne seren hikayede acıktı sahnelere bol bol rastlayacaksınız. 2014 yılının Biyografik, Dram ve Tarihi açıdan en iyi şekilde işlenen yapımlardan biri olarak görünen Özgürlük Yürüyüşü adlı film Altın Küreye tam 4 dalda aday gösterilmiştir. 6 Şubat 2015 tarihiyle birlikte ülkemiz sinemalarında görücüye çıkan yabancı ismiyle Selma adını taşıyan ABD yapımı film Ava DuVernay tarafından yönetilmiş ve IMDB‘de 34 Binden fazla izleyen sayesinde 7,6 diliminde bir puana sahip olmuştur. Paul Webb tarafından kurgusu yaratılan Özgürlük Yürüyüşü filminin başrollerini paylaşan oyuncular arasında ise David Oyelowo, Carmen Ejogo ve Tim Roth gibi isimler yer almaktadır. 128 dakikalık bir seyir keyfi boyunca Filmakinesi iyi seyirler dilemekten mutluluk duyar
Özgürlük Yürüyüşü – Selma Filmi HD izle
Yapay Oyun - The Imitation Game izle'meniz için sitemizin bu kısmına Türkçe Dublaj olarak eklenmiştir. Filmi partlı ve tek part seçenekleri donmadan 720p izleyebilirsiniz. Dünyaca ünlü matematik dahilerinden biri olan Alan Turing’in hayatını anlatan yapımda Benedict Cumberbatch Alan karakterini canlandırıyor ve İkinci Dünya Savaşı esnasında Almanların şifreli mesajlarını çözen Alan Turing’in efsanevi başarısını konu alıyor. Telluride Film Festivalin de ilk gösterimini 29 Ağustos 2014’te yapan Yapay Oyun adlı Amerikan ve İngiliz yapımı dram, gerilim ve biyografik türdeki filmimiz 14 Kasım 2014 Ukrayna ve 21 Kasım Amerika gösterim tarihi ile vizyona giriyor. Türkiye için vizyon tarihi henüz belli olmayan 8.1 değerinde puana sahip The Imitation Game’in çekimleri Norveç asıllı yönetmen Morten Tyldum tarafından yürütülmüş ve Andrew Hodges’in çok satan kitabından uyarlanmıştır. Hobbit Smaug’un Çorak Toprakları filmin de gördüğümüz başarılı aktör Benedict Cumberbatch’ı tekrar başrol oyuncusu olarak gördüğümüz filmde Karayip Korsanları serisinde oynayan güzel oyuncu Keira Knightley’i de görüyoruz. 113 dakikalık süresi ile izleyiciyi hoşnut tutan Yapay Oyun filminin toplamda 15 Milyon Dolar bütçe ile çekildiği açıklanmıştır.
Yapay Oyun Türkçe Dublaj izle
71 Filmi Türkçe Dublaj izle'meniz için sitemizin bu kısmına eklenmiştir. Filmi bu kısımdan Partlı ve Tek Part seçenekleri ile donmadan full Hd izleyebilirsiniz. Kuzey İrlanda sorunun devam ettiği 1971 yılında Belfast'ta bir ayaklanma çıkar ve ayaklanmayı bastırmak üzere bölgeye askeri bir birlik gönderilir. Bu birliğin içinde yer alan Gary Hook adlı genç İngiliz asker, birlikleri tarafından bu bölgede unutularak birliğinden ayrı düşer. Ölümün kol gezdiği sokaklarda bir başına kalan ve aklı karışan Gary, hem IRA hem de İngiliz kuvvetlerinin hedefi haline gelirken, yalnız hissettiği topraklarda hayatta kalmaya çalışacaktır.
71 Filmi Türkçe Dublaj izle
Sayfalar 61 2 3 4 5 6
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Reklamı Gizle[x]
Reklamı Gizle[x]