"Aşk" Kategorisinde Bulunan Filmlerimiz.
2013
The Host Filmi Türkçe Adı ile Göçebe izle Filmini sitemizin bu kısmından 720p Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Yer yüzü beklenmedik bir uzaylı istilasına uğraşmış ve insan ırkı ne yazık ki, çok güçlü olan uzaylı ırka karşı yenik düşmüştür. Wanderer adı verilen bu uzaylılar, insanların bedenlerine herhangi bir zarar vermeden ruhlarını ve bilinçlerini ele geçirme gücüne de sahiptir. İstiladan sonra bilinci ve ruhu ele geçirilmeden geride kalan bir avuç insan, uzaylılara yakalanmadan yaşamak için çaba göstermektedir. Melanie geriye kalan çok az insandan sadece birisidir ve tıpkı kendi gibi henüz ele geçirilmemiş olan Jared ile karşılaşır. İkili arasında çok zaman geçmeden bir aşk başlar ve daha sonra Melanie bir şekilde istilacıların eline düşer.
Göçebe Türkçe Dublaj 720p izle
2015
Adaline Bowman’ın doğduğu çağ çok hızlı bir şekilde değişmektedir ve kendisi geçirdiği bir kaza sonrası hiç yaşlanmamakla ödüllendirilmiştir. Senelerce diğer insanlardan uzak kalmaya çalışarak hayatını yaşayan güzel bayan Adaline, gizemli sırrını öğrenmek isteyen herkesten uzaklaşarak yalnız başına yaşama kararı alır. Fakat yalnız kalma kararı yakışıklı bilim adamı Ellis Jones ile tanıştıktan sonra sona erer ve bu adam Adaline’e hayatın gerçekten ne kadar güzel ve yaşamaya değer bir şey olduğunu hatırlatacaktır. Kısa süre içerisinde ise aşkın tadını alacak ve genç adamla birlikte güzel anlar yaşamaya başlar, fakat gençlik sırrının tekrar ortaya çıkma riskinin olduğunu anlayınca hayatını sonsuza kadar değiştirecek bir karar almak zorunda kalacaktır. Genç yönetmen Lee Toland Krieger’in kamera arkasına geçtiği 2015 yapım romantik dram filmi The Age of Adaline 24 Nisan 2015 tarihinde Amerikan sinemalarında izleyici karşısına geçmiş ve 7,3 değerinde bir IMDB puanına layık görülmüştür. Başrolleri paylaşan isimler arasında ise Blake Lively, Michiel Huisman ve bir zamanların en sevilen karakteri Indiana Jones’u canlandıran usta aktör Harrison Ford yer alıyor. 112 dakika boyunca seyirciye güzel bir dram deneyimi yaşatan Ölümsüz Aşk filmi 25 Milyonluk çekim bütçesine karşın 40 Milyon Dolar değerinde hasılat elde etmiştir.
Ölümsüz Aşk Türkçe Dublaj izle
2015
1970'lerin Fransa'da eski bir dansçı olan Vanessa ve Amerikalı bir yazar olan kocası Roland'ın hikayesine odaklanıyor. Çiftin ülke dışında seyahat ettikçe birbirlerinden uzaklaştığı fakat sessiz bir sahil kasabasına geldiklerinde birbirleriyle yakınlaşmalarını ve oradaki yaşantıları anlatılıyor.
Hayatın Kıyısında izle – 2015
2013
Bir Zamanlar New York Türkçe Dublaj izle meniz için sitemize eklenmiştir. The Immigrant Filmi konusu : 1920'lerde, Ewa Cybulski ve kardeşi Magda doğdukları ülke Polonya'yı terk ederek New York'un yolunu tutarlar. Ellis Ada'sına geldiklerinde Magda verem hastalığına yakalanır ve karantinaya alınır. Ewa yalnız ve kaybolmuş bir şekilde Bruno'nun ağına düşer, Bruno kadın ticareti yapmaktadır ve başarılı olmayı da kafasına koymuştur. Kız kardeşini kurtarmak için Ewa bütün fedakarlıklara hazırdır ve fahişelik yapmaya başlar. Bruno'nun kuzeni Orlando'nun gelişiyle birlikte, Ewa kendine güvenini geri kazanır fakat Bruno'nun kıskançlığı onları ölümcül bir deliliğe sürükler. Two Lovers, We Own the Night gibi filmleriyle bilinen James Gray'in yönettiği filmde Jeremy Renner, Marion Cotillard ve Joaquin Phoenix başrollerde.
Bir Zamanlar New York Türkçe Dublaj izle
2014
Nick ve ağabeyi sörf eğitmeni iki kardeştir. Ülkeleri Kanada’yı terk ederek kokainin ana vatanı olan Kolombiya’ya daha iyi bir hayat kurma hayalleriyle yerleşirler. Nick aradan fazla zaman geçmeden, Kolombiya’nın küçük kasabalarından birinde yaşayan Maria adında güzel bir kadınla tanışır ve aralarında hızlıca gelişen bir aşk doğar. Sevdiği kadının ailesinin yoksullara yardım eden sıra dışı ailesiyle de tanışan Nick, Maria’nın aslında bölgenin en büyük kokain kaçakçısı olan Pablo Escobar’ın yeğeni olduğunu da öğrenir. Maria’ya olan aşkı Nick’i çalkantılı bir hayatın içine doğru çekmeye çoktan başlamış ve başına gelen tersliklerin aslını çok geç fark edecektir. Benicio Del Toro ile beraber Claudia Traisac ve Açlık Oyunları 4‘te izleyeceğimiz Josh Hutcherson’ın da başroller arasında yer aldığı Escobar Kayı Cennet adlı Dram, Suç ve Aşk tadında geçen filmin yönetmenliği Andrea Di Stefano’ya aittir. Senaryosunu da kendisinin yazdığı 26 Haziran 2015 Türkiye gösterim tarihli film İspanya, Fransa ve ADB’de çekilmiştir.
Escobar Kayıp Cennet Türkçe Dublaj izle
2014
Stanley usta bir sihirbazdır ve çocukluk dostu Howard’ın büyük ısrarları neticesinde Catledge ailesini malikanesine giderek ziyaret etmeyi kabul etmiştir. Annesi ile birlikte oraya giden genç illüzyonistin, gitmesinin asıl nedeni ise Sophie ismindeki genç bir kızı gözlemlemektir. Çünkü, hayatının tamamını insanları kandırarak para kazanan ve onların umutlarını çalan medyumlara karşı bir savaş içerisindedir. Bu sebeple de gerçek kimliğini gizleyerek Sophie ile tanışan Stenley medyumluk yeteneklerinin gerçek olup olmadığını öğrenmeye çalışacaktır. Fakat Sophie o kadar güzel ve alımlı bir bayandır ki, Stanley için işler düşündüğünden çok daha zor olacaktır. New York’lu yazar ve direktör Woody Allen tarafından 2014 yılında yönetilen ve çekilen Sihirli Ay Işığı filmi 10 Ekim 2014 tarihinde Türkiye’de vizyona girmiş bir romantik komedi filmidir. Şu ana kadar 15.126 kişi tarafından İMDB’de oylanması sonucunda 6,7’lik bir puana layık görülen Magic in the Moonlight filminde 1 saat 37 dakikalık süresi boyunca güzel oyuncu Emma Stone ile birlikte Colin Firth’ı kamera karşısında izliyoruz. ABD’de 16 Milyon Doları bulan bir bütçe ile çekilen Sihirli Ay Işığı filminin son kayıtlara geçen hasılatı 30 Milyon Dolar civarındadır.
Sihirli Ay Işığı Türkçe Dublaj izle
New York şehrinde genç Cam geçimini sağlayabilmek için bisikletli kurye işinde çalışmaktadır. Yıllardır bu işte çalıştığı için ve kıvrak zekasıyla bisikletle bu işi en iyi seviyeye taşımış olan Cam artık özel paket teslimlerini yapmaktadır. Bir gün özel bir paketi acil olarak kavuşturması için teslim alır. Teslim aldığı bu paketi verilen adresi götürmesi için kısıtlı bir süre vardır. New York trafiğinde bunu verilen adrese teslim etmesi çok zor görünmektedir. Bu yüzden akan trafikte ışıklarda durmaması gerektiğini anlayan Cam bir arabanın aynasına çarpar fakat hiç durmadan alaycı bir hareket ederek yoluna devam eder. Arabasına çarptığı adamlar Cam'i takip etmeye başladıklarının farkına varan Cam bilmediği şey ise Mafya'nın artık peşinde olduğudur. Cam bunları ekebilmek için ara sokaklara girerek onlardan kurtulmaya çalışır. Sonuç olarak onlardan kurtulup kurtulamadığını anlaması için arkasına bir anlığında döndüğünde bir kıza çarpar Çarptığı bu güzel kızın adı Nikki'dir. Cam ona ilk baktığı anda aşık olmuştur. Fakat durmak için vakti yoktur.
Takiptekiler – Tracers Türkçe Dublaj izle
2015
Tom terminal beyin kanserine yakalanmıştır. Son günlerinde eşine uygun bir koca ve kızına düzgün bir baba bulmak için eşinden habersiz ona bir eş bulma sitesinde üyelik açar. Ancak bu esnada eşi Valentine'i aslında ne kadar az tanımış olduğunu farkeder.
Valentine ile Tanışmak Türkçe Dublaj izle
2015
23 yaşındaki genç DJ Cole Carter işinde oldukça başarılıdır ve arkadaşları Paige, Ollie ile Mason partilerin olmazsa olmaz DJ’lerindendir. En büyük amaçları önce her zaman daha iyi bir DJ olmak ve sonra insanları olabildiğinde fazla eğlendirmektir. Cole elektronik müzik piyasasına adını bir daha silinmeyecek şekilde kazımak için elinden geleni ardına koymaz ve hayatı DJ James ile tanıştıktan sonra büyük bir değişim geçirmeye başlar. Usta DJ James, Cole’u kanatları altına alarak ona en iyi olmayı öğretmek ister fakat Cola kısa zaman içinde James’in sevgilisine aşık olmaya başlar ve Cole hayatının en büyük kararlarından birini vermek zorunda kalır.
Aşkın Ritmi izle
2015
10 Nisan 2015 tarihinde Türkiye’de vizyona giren Son Savaş: Aşk filmi İngiliz yönetmen Roland Joffé tarafından çekilmiş ve Ajey Jhankar‘ın kendi kitabından uyarlanarak sinemaya aktarılmıştır. Başrolde Josh Hartnett, Tamsin Egerton ve Alice Englert gibi genç isimleri gördüğümüz yapımda aksiyon, macera ve aşk unsurlarını 109 dakika boyunca izliyoruz. Jay Fennel’in hikayesini ele alan Hindistan, Belçika ve Avustralya’da çekimleri tamamlanan The Lovers filminde Laura isimli bir kadının kocasıyla birlikte 2020 yılında İngilizce ticaret gemilerinden birinin enkazını keşfetmek üzere tehlikeli bir maceraya çıktıklarını görüyoruz. Tehlikeli işler peşinde dolanan ikili arasından Laura beklenmedik bir şekilde tuzağa düşer ve kocası Jay onu kurtarmaya çalışırken bir şekilde komaya girer. Jay çok başarılı bir deniz arkeologudur fakat artık beyin ölümü gerçekleşmiştir. Daha sonra birden 1778 tarihine dönerek James Stewart’ın hikayesine tanık oluyoruz.
Son Savaş: Aşk Türkçe Dublaj izle
2014
2014 yılında vizyonlara giren "Kemerlerinizi Bağlayın Türkçe Dublaj izle" Filmi izlemeniz için sitemize eklenmiştir. Filmi bu kısımdan Full Hd izleyebilirsiniz. Elena, Giorgio ile 2 senedir nişanlıdır fakat Antonio ile beraber yasak bir aşk yaşamaktadır. Sakin hayatı karşı koyamadığı büyük tutkusu yüzünden bir anda alt üst olacaktır. Aynı zamanda, Antonio’da Elena’nın en yakın dostunun sevgilisidir ve Giorgio’dan hiç hoşlanmaz. Aradan tam 13 yıl geçer ve Antonio ile Elena evlenmiş iki çocuk sahibi ebeveynler olmuşlardır. Fakat aradan geçen uzun yıllara rağmen, ikilinin aşkı bir kez daha sınavdan geçecektir
Kemerlerinizi Bağlayın Türkçe Dublaj izle
2015
Genç Quentin’in en büyük hayali, her ne kadar gerçekleşebileceğine dair hiç bir ihtimal vermese de, pek ortak noktasının olmadığı gizemli bir kızı elde ederek onunla beraber istediği hayatı mutlu mesut yaşamaktır. Quentin’e göre Margo isminde ki esrarengiz kız hem oldukça havalı hem de gözü yükseklerde olan güzel biridir. Aslında her şey Quentin daha 9 yaşındayken, Margo’nun yandaki eve taşınmasıyla başlar ve Quentin, Margo’yu görür görmez ona tutulur. Fakat yıllar geçtikçe ikili, çok farklı çevreler ve arkadaşlıklar edinir. Quentin hayatını planlı bir şekilde yaşamaktadır ve bir gece hayatı tepeden tırnağa değişir. Çünkü tam 9 yıl sonra Margo gelip Quentin’den önemli bir konu hakkında yardım ister. Jake Schreier’ın yönettiği ve Aynı Yıldızın Altında kitabının da yaratıcısı John Green’in yarattığı hikayeden sinemaya uyarlanan Kağıttan Kentler 24 Temmuz 2015 tarihinde Türkiye’de vizyona girmiştir. IMDB’de 6.8 değerindeki puanını 18.712 kişi tarafından alan Paper Towns’un başrollerinde ise Nat Wolff, Cara Delevingne ve Austin Abrams gibi genç isimler bulunuyor.
Kağıttan Kentler – Paper Towns Türkçe Dublaj izle
2010
Bu Kız Beni Aşar – She’s Out of My League Türkçe Dublaj İzlemeniz için sitemize Full HD olarak eklenmiştir. Joe ilk andan itibaren onun kendisi için fazla olduğunu düşünmüştür. Oysa baht bu sefer onun tarafındadır, eğlenceli, akıllı ve canayakın ve çok güzel bir kız olan Molly kendisini istemektedir.Özgüven problemleri bir anda patlayan Joe’ya ne arkadaşları ne de ailesi ona yardım edebilir. Bu aitin nasıl yüreyec*eğini kendisi bulmak zorundadır.
Bu Kız Beni Aşar – She’s Out of My League Türkçe Dublaj İzle
Yönetmenliğini üstlendiği her film ile oscar yarışının iddialı isimleri arasına girmeyi başaran David O. Russell, 2004 yılında kamera arkasına geçtiği Tesadüfler filminin kıvamına yakın bir romantik komediyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Talihsiz bir kaza geçiren Alice, bu kaza sonrasında bir takım ön görülemeyen durumla karşı karşıya gelir. Başından geçen bu kaza nihayetinde kendisini genç ve yakışıklı Howard ile karşı karşıya getirir ve ikili arasında tesadüflere dayalı bir ilişki başlar. Oscar maratonu koşan filmlerinin ardından yeniden renkli bir komediyle takipçilerinin karşısına çıkan Russell'ın bu son öyküsünün başrolleriniyse geçtiğimiz yıl adından en çok söz ettiren aktörler arasında yer alan Jake Gyllenhaal, Jessica Biel ve James Marsden paylaşıyor. David O. Russell’ın yönetmenliğini üstlendiği Kazara Aşk filmi 10 Şubat 2015 tarihinde ilk gösterimini gerçekleştirerek seyirci karşısına geçmiş ve 4,1 değerinde IMDB puanına layık görülmüştür.
Accidental Love – Kazara Aşk izle
Alaycı tavırlarıyla reklam verenleri çileden çıkaran Los Angeles'lı radyocu Pepper, Noel tatil dönemi için Colorado'nun şirin bir kasabasına gönderilir ve burada karakterine tamamen zıt bir kadın olan psikolog Sandy Love ile program yapmaya zorlanır. Zamanla Pepper, Sandy'nin kendisi için gerçek aşk olduğuna ve bunun bir Noel büyüsü olduğuna karar verir.
Haşarı ve Tatlı 720p izle
7.2 imdb puanı ile 2015 yılında vizyona giren The Longest Ride - Seninle Bir Ömür Türkçe Altyazılı izlemeniz için sitemize eklenmiştir. Eskiden Dünya Şampiyonu olmuş bir matador olan Luke eski parlak günlerini çok özlemektedir. Diğer yandan Sophia ise bir Üniversite öğrencisi olarak New York’ta hayallerinin peşinde koşan genç bir kızdır. Sophia ile Luke bir şekilde karşılaşır ve tanışır. İkiside idealleri peşinde koşarken aynı zamanda aralarında ki ilişki çetin bir sınavdan geçecektir. Tamda bu sıralarda ikisininde karşısına Ira çıkar. Ruth ve Ira ile Luke ve Sophia zamanın birbirinden ayırdığı, hayatları iç içe geçmeden önce fazla ortak noktaları bulunmayan iki çifttir. Sevginin gerçek anlamını yeniden keşfeden Luke ve Sophina’nın ilginç aşk hikayesi hoşunuza gidecek.
The Longest Ride – Seninle Bir Ömür izle
3.1 imdb puanı ile 12 Şubat 2015 tarihinde Kuveyt’te vizyona giren Roy adlı film aksiyon tadında romantik bir aşk hikayesini konu almaktadır. Vikramjit Singh’in senaryosunu yazarak çekimleri için kamera arkasına geçtiği Hindistan yapımı filmin başrollerini Ranbir Kapoor, Jacqueline Fernandez ve Arjun Rampal gibi isimler paylaşıyor.
Roy Filmi Full izle
2013 yılında vizyona giren A Promise filmi 1. Dünya savaşından önce kocasının çalışanlarından birine aşık olan kadını anlatıyor. 1.Dünya Savaşı öncesi Almanyasın'da, evli bir kadının, kocasının himayesi altında olan bir adama aşık olma hikayesini, dramatize bir şekilde beyaz perdeye yansıtıyor.
A Promise Türkçe Altyazılı izle 2013
Sayfalar 61 2 3 4 5 6
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Reklamı Gizle[x]
.
Reklamı Gizle[x]
.