"Aşk" Kategorisinde Bulunan Filmlerimiz.
2015
Genç Quentin’in en büyük hayali, her ne kadar gerçekleşebileceğine dair hiç bir ihtimal vermese de, pek ortak noktasının olmadığı gizemli bir kızı elde ederek onunla beraber istediği hayatı mutlu mesut yaşamaktır. Quentin’e göre Margo isminde ki esrarengiz kız hem oldukça havalı hem de gözü yükseklerde olan güzel biridir. Aslında her şey Quentin daha 9 yaşındayken, Margo’nun yandaki eve taşınmasıyla başlar ve Quentin, Margo’yu görür görmez ona tutulur. Fakat yıllar geçtikçe ikili, çok farklı çevreler ve arkadaşlıklar edinir. Quentin hayatını planlı bir şekilde yaşamaktadır ve bir gece hayatı tepeden tırnağa değişir. Çünkü tam 9 yıl sonra Margo gelip Quentin’den önemli bir konu hakkında yardım ister. Jake Schreier’ın yönettiği ve Aynı Yıldızın Altında kitabının da yaratıcısı John Green’in yarattığı hikayeden sinemaya uyarlanan Kağıttan Kentler 24 Temmuz 2015 tarihinde Türkiye’de vizyona girmiştir. IMDB’de 6.8 değerindeki puanını 18.712 kişi tarafından alan Paper Towns’un başrollerinde ise Nat Wolff, Cara Delevingne ve Austin Abrams gibi genç isimler bulunuyor.
Kağıttan Kentler – Paper Towns Türkçe Dublaj izle
2010
Bu Kız Beni Aşar – She’s Out of My League Türkçe Dublaj İzlemeniz için sitemize Full HD olarak eklenmiştir. Joe ilk andan itibaren onun kendisi için fazla olduğunu düşünmüştür. Oysa baht bu sefer onun tarafındadır, eğlenceli, akıllı ve canayakın ve çok güzel bir kız olan Molly kendisini istemektedir.Özgüven problemleri bir anda patlayan Joe’ya ne arkadaşları ne de ailesi ona yardım edebilir. Bu aitin nasıl yüreyec*eğini kendisi bulmak zorundadır.
Bu Kız Beni Aşar – She’s Out of My League Türkçe Dublaj İzle
Yönetmenliğini üstlendiği her film ile oscar yarışının iddialı isimleri arasına girmeyi başaran David O. Russell, 2004 yılında kamera arkasına geçtiği Tesadüfler filminin kıvamına yakın bir romantik komediyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Talihsiz bir kaza geçiren Alice, bu kaza sonrasında bir takım ön görülemeyen durumla karşı karşıya gelir. Başından geçen bu kaza nihayetinde kendisini genç ve yakışıklı Howard ile karşı karşıya getirir ve ikili arasında tesadüflere dayalı bir ilişki başlar. Oscar maratonu koşan filmlerinin ardından yeniden renkli bir komediyle takipçilerinin karşısına çıkan Russell'ın bu son öyküsünün başrolleriniyse geçtiğimiz yıl adından en çok söz ettiren aktörler arasında yer alan Jake Gyllenhaal, Jessica Biel ve James Marsden paylaşıyor. David O. Russell’ın yönetmenliğini üstlendiği Kazara Aşk filmi 10 Şubat 2015 tarihinde ilk gösterimini gerçekleştirerek seyirci karşısına geçmiş ve 4,1 değerinde IMDB puanına layık görülmüştür.
Accidental Love – Kazara Aşk izle
Alaycı tavırlarıyla reklam verenleri çileden çıkaran Los Angeles'lı radyocu Pepper, Noel tatil dönemi için Colorado'nun şirin bir kasabasına gönderilir ve burada karakterine tamamen zıt bir kadın olan psikolog Sandy Love ile program yapmaya zorlanır. Zamanla Pepper, Sandy'nin kendisi için gerçek aşk olduğuna ve bunun bir Noel büyüsü olduğuna karar verir.
Haşarı ve Tatlı 720p izle
7.2 imdb puanı ile 2015 yılında vizyona giren The Longest Ride - Seninle Bir Ömür Türkçe Altyazılı izlemeniz için sitemize eklenmiştir. Eskiden Dünya Şampiyonu olmuş bir matador olan Luke eski parlak günlerini çok özlemektedir. Diğer yandan Sophia ise bir Üniversite öğrencisi olarak New York’ta hayallerinin peşinde koşan genç bir kızdır. Sophia ile Luke bir şekilde karşılaşır ve tanışır. İkiside idealleri peşinde koşarken aynı zamanda aralarında ki ilişki çetin bir sınavdan geçecektir. Tamda bu sıralarda ikisininde karşısına Ira çıkar. Ruth ve Ira ile Luke ve Sophia zamanın birbirinden ayırdığı, hayatları iç içe geçmeden önce fazla ortak noktaları bulunmayan iki çifttir. Sevginin gerçek anlamını yeniden keşfeden Luke ve Sophina’nın ilginç aşk hikayesi hoşunuza gidecek.
The Longest Ride – Seninle Bir Ömür izle
3.1 imdb puanı ile 12 Şubat 2015 tarihinde Kuveyt’te vizyona giren Roy adlı film aksiyon tadında romantik bir aşk hikayesini konu almaktadır. Vikramjit Singh’in senaryosunu yazarak çekimleri için kamera arkasına geçtiği Hindistan yapımı filmin başrollerini Ranbir Kapoor, Jacqueline Fernandez ve Arjun Rampal gibi isimler paylaşıyor.
Roy Filmi Full izle
2013 yılında vizyona giren A Promise filmi 1. Dünya savaşından önce kocasının çalışanlarından birine aşık olan kadını anlatıyor. 1.Dünya Savaşı öncesi Almanyasın'da, evli bir kadının, kocasının himayesi altında olan bir adama aşık olma hikayesini, dramatize bir şekilde beyaz perdeye yansıtıyor.
A Promise Türkçe Altyazılı izle 2013
2013 yılında vizyona giren When Calls the Heart - Kalp Çağrısı filmi 1910 yılında genç öğretmen Elizabeth Thatcher hayatını anlatıyor. 1910 yılında kültürlü genç bir öğretmen olan Elizabeth Thatcher, şehirdeki rahat dünyasından ayrılmaktan korkmaktadır. Ancak bir sınır kasabasında öğretmenlik görevini kabul ettiğinde yeni bir amaç bulur ve yakışıklı bir Kanada Kraliyet Atlı Polisi olan Wynn Delaney'e aşık olur.
Kalp Çağrısı Türkçe Dublaj izle
2014 yılında vizyona giren ve imdb puanı 6.8 olan 5 to 7 Filmi Türkçe Alt yazılı olarak sitemize eklenmiştir. Victor Levin’in hikayesini yazıp yönetmenliğini yaptığı 5 to 7 isimli romantik komedi türdeki film ilk gösterimini özel olarak Tribeca Film Festivalinde 19 Nisan 2014 tarihinde gerçekleştirmiş ve 3 Nisan 2015’te ise ABD’de vizyona girmiştir. 95 dakikalık süreye sahip olan filmin başrollerinde ise Anton Yelchin, Bérénice Marlohe ve Olivia Thirlby gibi isimler yer alırken, filmde 2 kişi arasında geçen komedi ile aşk karışımı olan bir hikaye izliyoruz.
5 to 7 Filmi izle
2014 yılında ingilterede vizyona giren Frequencies - Frekanslar Filmi sıfırın altında bir frekansa sahip Isaac-Newton Midgeley ile alışılmışın üstünde bir frekansa sahip olan ve bizim evrenimizin otistik savantlarını andıran Marie-Curie Fortune arasındaki ilişki üzerinden ilerliyor. Isaac (Zak) çocukluğundan beri Marie’den hoşlanmaktadır, Marie ise herhangi bir duygusu olmamakla birlikte deney yapma isteği ile Zak'le görüşmektedir. Ancak Zak ile Marie’nin her yıl birlikte harcayabilecekleri sadece 1 dakikaları vardır. Bu dakikayı aştıkları takdirde doğa durduk yere yağmur yağdırarak, zelzele yaparak, gökten bagaj yağdırarak bu birlikteliğin devamına engel olmaya çalışır. Filmin en naif olan bu ilk kısmında kahramanlarımızın çocukluk ve ilk gençlik yıllarındaki birlikte olma çabalarını ve bunun yarattığı tuhaf sonuçları izliyoruz.
Frequencies – Frekanslar izle
2014 Yapımlı ve 6.8 imdb Puanına sahip olan Suite française - Aşk Uğruna Filmi 1940’ların Fransa’sında geçen ve Irène Némirovsky’nin romanından uyarlanan Suite Française, II. Dünya Savaş’ında Alman’lara esir düşen kocasını, kayınvalidesi baskıları ile boğulmuş bir şekilde bekleyen güzel Lucile Angellier’in başından geçenleri konu alıyor. Paris’ten kaçan sığınmacıların kasabaya girmesi ile birlikte kısa bir süre sonra Alman askerleri kasabaya gelir ve kasabalıların evlerine yerleşirler. Lucile’in hayatı altüst olmuştur. Lucile, Angellier’lerin evinde kalmak ile görevlendirilmiş Nazi subayı Bruno’yu görmezden gelmeye çalışır. Ancak kısa bir süre sonra aşk onları ele geçirir ve birlikte savaşın yarattığı felaketin içinde hapsolurlar.
Suite française – Aşk Uğruna 720p izle
2012 Yılında gösterime girmiş olan Pitch Perfect - Mükemmel Saha Filmi Komedi Aşk ve Müzikal film dalında yeterli bir 7.4 imdb puanı almıştır. Barden Üniversitesinde birinci sınıf okuyan Beca, okulda sadece kızların katılabileceği The Bellas adlı müzik grubuna davet edilir ve gruba girer. Şartlar olgunlaştığında ise okulun diğer grubunu oluşturan erkeklerle aralarında ezeli bir rekabet başlar. Yaşanan rekabeti mükemmel şekilde anlatan filmde çok keyif alacaksınız.
Pitch Perfect – Mükemmel Saha Türkçe Dublaj izle
2013 Yılında Vizyonda olan Faroeste Caboclo - Batı Caboclo Filmi 1980’li yılların Brezilya zamanında geçen hikayede Joao isimli genç babasının katilini öldürmüş ve cezaevine girmiştir. Hapisten çıkan Joao uyuşturucu tacirliği yapan kuzeninin yanına giderek para kazanmak için zengin bir muhitte uyuşturucu satmaya başlar ve burada Maria adında bir kadına aşık olur. Ten renginden dolayı çevresinde sürekli alçak görülen Joao’nun trajik hikayesi ise Brezilyalı ünlü bir bestecinin çok sevilen şarkısından esinlenerek beyazperdeye aktarılmıştır.
Faroeste Caboclo – Batı Caboclo 720p izle
05.06.2015 Tarihli Vizyona Giren Ölümsüz Aşk - The Age of Adaline Filmi Bir kaza sonucunda yaşlanmadığını anlayan bir kadını konu alıyor. Kaza sonucu hiç yaşlanmamak ile ödüllendirilir. Yıllar boyunca insanlardan uzak, izole bir hayat süren kadın sonunda ölümsüzlüğünü kaybetmeye değecek bir adamla tanışır... Yönetmenliğini Lee Toland Krieger'in üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Blake Lively, Ellen Burstyn ve Harrison Ford yer alıyor.
Ölümsüz Aşk – The Age of Adaline Full izle
Two Night Stand Filmi 2014 yılında vizyona giren İki Gecelik Aşk Filmi Aşk Romantizm ve Komedi karışımı film izlemeniz için sitemize eklenmiştir. Günümüzün bizleri getirdiği noktaya değinen filmde, herkesi saran teknoloji ile birlikte gelen sanal dünyanın tek gecelik ilişkilerine ayna tutuyor. Sanal ortamda tanışan iki genç Alec ve Megan yaşadıkları gecenin ardından ilişkilerini bir gece daha uzatma konusunda karar alırlar ve istem dışı bir şekilde aralarında duygusal bağ oluşmaya başlar.
İki Gecelik Aşk Türkçe Dublaj
14 Şubat 2015 Tarihinde vizyona giren Grinin Elli Tonu Filmi nin Dakota Johnson ve Jamie Dornan Filmin baş rollerinde. Grinin Elli Tonu Filminde Anastasia Steele rolünü canlandıran Dakota Johnson edebiyat fakültesinde öğrenim gören bir öğrencidir ve Christian Grey adında genç ve yakışıklı bir iş adamıyla röportaj yapma şansı yakalar. Görüşmeye gittiğinde ise tam karşısında duruşu, görünüşü ve konuşmasıyla dört dörtlük çekici bir adam bulur. Aşk olaylarından uzak durmaya çalışan genç kız zengin ve yakışıklı adamın çekiciliğine karşı koyamaz ve her şeyi oluruna bırakır. Ancak Grey zenginliğin verdiği rahatlıkla tüm Dünyevi zevklere ulaşmış bir adamdır ve cinsel ilişkileri söz konusu olduğunda bilinmeyen bir çok sırrı bulunmaktadır. Anastasia ise bunları öğrendiğinde şehvetin verdiği karşı konulmaz etkiyle farklı yollara girip girmeme arasında gidip gelecektir
Grinin Elli Tonu Türkçe Dublaj izle
2014 yılında vizyona giren The Two Faces of January filmi sitemize 720p kalitesinde yüklenmiştir Ocak Ayının İki Yüzü filmini Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz. 1962 senesinde zengin ve çevresindekiler tarafından örnek alınan Amerikalı çift Checter ile Macfarland bir gezi için Yunanistan’ın başkenti Atina’ya seyahate çıkarlar. Yunanistan’ı pek bilmedikleri için tarihi Akropolis’i Rydal adında bir gezi rehberi ile birlikte gezerler. Genç kadının güzelliğine dalıp giden Rydal çift ile birlikte bir akşam yemeğine çıkar fakat bir süre sonra birlikte gezip sohbet ettiği bu çiftin, dışarıdan göründükleri gibi olmadıklarını anlayacaktır. Güzel kadının aldığı bir eşya beraber geldikleri takside düşer ve Rydal bu bilekliği geri götürmek için çiftin kaldıkları otele geri döner. Tam da bu sırada Chester’in baygın bir adamı odasına götürmeye çalışırken görür ve yardım isteğini kabul eder. Zaman geçtikçe gizemli çiftin sakladığı bütün sırları öğrenecek ve başına iş alacaktır.
Ocak Ayının İki Yüzü Türkçe Dublaj izle
Yıllardır çok samimi ve birbirlerini çok seven iki bayan arkadaşı konu alan filmde Paige ve Sasha hayatlarının geri kalanını birbirleri ile birlikte yaşamaya karar vermelerine rağmen birisi lezbiyen iken diğeri değildir.Life Partners Bu yüzden aradan geçen süreler sonrasında bir adamla tanışan Paige ondan hoşlanmaya başlaması ile Sasha ile arası açılmaya başlamıştır. Hayat Ortakları Filmi izlerken Paige ve Sasha bu durumu değerlendirmeye çalışsalar da aralarına giren bir erkeğin birbirlerinden uzaklaşmalarını sağlayacağına ihtimal vermiyor olabilirler fakat işler düşündüklerinin çok ötesinde bir farklılık yaratacaktır.
Life Partners – Hayat Ortakları izle
Sayfalar 61 2 3 4 5 6
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Reklamı Gizle[x]
Reklamı Gizle[x]