"3 Boyutlu Filmler" Kategorisinde Bulunan Filmlerimiz.
2011
Arthur Christmas Türkçe Dublaj izle meniz için sitemize eklenmiştir. Hediye Operasyonu izle filmini sitemizin bu kısmından donmadan 720p izleyebilirsiniz. Arthur efsanevi Noel Baba’nın en küçük oğludur ve Noel Baba’nın hediye dağıtma merkezi olan operasyon üssünde ekipteki herkes gibi canla başla çalışmaktadır. Fakat tıkır tıkır işleyen bu operasyon merkezinde hediyesini bekleyen yüz milyonlarca çocuk içinden bu sefer bir tanesini atlanır. Şimdi Arthur’un görevi Noel sabahından önce son hediyeyi sahibine ulaştırmaktır.
Hediye Operasyonu Türkçe Dublaj izle
Sevimli Ejderha Kokonat filmi 2014 yılında vizyona girmiştir. 4.5 Puan ile imdb sıralamasında yer almaktadır. Sevimli Ejderha Kokonat Türkçe Dublaj izleyin. Genç ve henüz uçamayan bir ejderha olan Kokonat’a, ejderhaların ateş püskürmelerini sağlayan “ateş otu”nu koruma görevi verilir. Ancak Kokonat’ın bir anlık dikkatsizliğinden faydalanan bir hırsız ateş otunu çalıp, kaçar. Ateş otunu geri alması gereken Kokonat, yanına arkadaşları obur Oskar ve kirpi Matilde’yi de alarak yola düşer. Bu yolculukları sırasında diğer ejder türlerinin, ateş püsküren ejderhalardan hiç hoşlanmadığını fark eden Kokonat buna çok şaşırır. Onlara çok özel bir yetenek gibi görünen ateş püskürmek, aslında ejder dünyasında hiç de popüler bir şey değildir.
Sevimli Ejderha Kokonat Türkçe Dublaj izle
Beni Aya Uçur Animasyon filmi Büyükbabası gibi bir maceraperest ve kahraman olmak isteyen sinek Nat, isteksiz 2 arkadaşını ikna ederek Apollo 11 ile Ay’a gitmeye karar verir. Astronotların uzay başlıklarının içinde unutulmayacak bir yolculuğa çıkan sinekler ailelerini telaşa düşürdüklerinden habersizdir. Bir TV kanalında astronotların arkasından dünyaya el sallayan sinekler hem ailelerini telaşlandırır hem de Rusya’da televizyon seyreden sinekleri kıskançlıktan delirtirler.
Beni Aya Uçur Türkçe Dublaj Full izle
Bayonetta: Bloody Fate izlemeniz için sitemize eklenmiştir. Bu güzel Animasyon filmini sitemizin bu kısmından Türkçe Alt yazılı HD ve Tek parça seçenekleri ile donmadan full olarak izleyebilirsiniz. Ünlü oyun markası SEGA nın 2009 yılında piyasaya sürdüğü Bayonetta oyununun çocuklar için pekte uygun olmayan beyazperdeye uyarlaması.
Bayonetta: Bloody Fate izle
Kuğu Prenses: Kraliyet Ailesi Masalı izlemeniz için Bu güzel animasyon sitemize eklenmiştir. Bu çizgi filmi Sitemizden Türkçe Dublaj HD ve Tek parça seçenekleri ile donmadan izleyebilirsiniz. İyi bir geleceği olması için bir krallığa evlat olarak verilen Alise birgün büyüdüğünde prenses olacaktır. Alise gizemli bir şekilde ortadan kaybolur ve onu aramak için kral birçok askerini ve halkı onu bulması için görevlendirir. Kral ayrıca dostlarındanda yardım ister. Alis’in bulunması için elindeki bütün gücü kullanır. İyi seyirler dileriz.
Kuğu Prenses: Kraliyet Ailesi Masalı izle
Köfte Yağmuru 2 izlemeniz için sitemize Türkçe Dublaj olarak eklenmiştir. Filmi HD, Donmadan ve Tek Parça halinde izleyebilirsiniz. İlk filmde yaşadıkları yiyecek fırtınasından sonra kasabadan ayrılmak zorunda kalan Flint ve arkadaşları insanlığa yararlı teknolojiler yaratan mucitlerin yer aldığı bir şirketten davet alırlar. Flint makinesinin halen çalışmakta olduğunu duyunca şaşırır. Makine aksine artık canlı turşular ve aç tacolar gibi mutant yiyecekler yaratıyordur. Kahramanlarımız dünyayı bu yaratıklardan kurtarmak için kolları sıvarlar.
Köfte Yağmuru 2 izle – Türkçe Dublaj
İlk filmde kibirli, kendini beğenmiş, yenilmez Thor'u izledikten sonra ikinci filminde kendisindeki değişiklikleri izlemek keyif verici olacaktır. Nihayet Türkçe dublaj ile yayınlanan filmde; Thor'un Dünya'yı ve Dokuz Diyar'ı, evrenden önce varolmuş fakat günümüze kadar kendini gizlemeyi başarmış olan karanlık düşmandan koruma ve kurtarma maceraları devam etmektedir. Bu karanlık düşman ordusuna Malekith liderlik etmekte ve tüm evreni karanlığa çekmek istemektedir. Odin ve Asgard'ın bile başedemediği bu düşman ile karşı karşıya kalan Thor en tehlikeli ve bir okadar da en kişisel yolculuğuna doğru adım atar.
Thor 2: Karanlık Dünya Türkçe Dublaj izle
Serinin dördüncü filmi 27 Haziran 2014 yılında seyirciyle bulaşacak. Filmin başrollerinde ise Mark Wahlberg, Nicola Peltz ve Stanley Tucci gibi isimler yer alacak. Filmin bir bölümü ise Çin'de geçicek.
Transformers 4: Age of Extinction Filmi izle
Transformers 4: Kayıp Çağ izle, Transformers 4: Kayıp Çağ Filmi izle, Transformers 4: Kayıp Çağ Türkçe Dublaj izle, Transformers 4: Kayıp Çağ HD izle, Transformers 4: Kayıp Çağ Full izle Serinin dördüncü filmi 27 Haziran 2014 yılında seyirciyle bulaşacak. Filmin başrollerinde ise Mark Wahlberg, Nicola Peltz ve Stanley Tucci gibi isimler yer alacak. Filmin bir bölümü ise Çin'de geçicek.
Transformers 4: Kayıp Çağ Filmi izle
Pompeii’de yaşanan patlama olayından kurtulan küçük Timo, General Chirone tarafından evlat edinilir. Chirone, Roma Gladyatör Akademisi’nin kurucusudur. Küçüklüğünden bu yana Gladyatörler arasında büyüyen Timo’nun gladyatörlük ve dövüş ile pek alakası yoktur. Genelde arkadaşlarıyla takılan Timo, küçüklüğünden bu yana General Chirone’un kızına aşıktır ve acele etmezse Lucilla’yı General’in yeğeni olan Cassio’ya kaptıracaktır. Acemi Gladyatör Animasyon Filmi izle
Acemi Gladyatör Animasyon Filmi izle
Thor 2 filmi izle meniz için sitemize hd olarak eklenmiştir. 2 filminde Thorun dünyayı karanlık güçler tarafından yok edilmesine engel olması gerekmektedir. çünkü sevdiği kadın dünyadan vazgeçmek istememektedir. Thor Malekith liderliğindeki bu karanlık güçlerle savaşa girecektir. fakat Malekith ve ordusuyla baş edebilecek kadar güçlü olmadığının oda düşmanları da farkındadır. bu yüzden Thorun üvey kardeşi Asgard dan yardım isteyeceğini bilen Malekith iki kardeşi de bir an önce yok etmek için planlarına başlar. Thor Asgardı bir şekilde kendi tarafında olması için ikna etmeye çalışırken Malekith ise sinsice iki kardeşi ayırmak için planlarını işlemektedir. bakalım thor ve asgard birlikte savaşabileceklermi veya bu savaşı kazanabileceklermi?
Thor: Karanlık Dünya HD izle
Antik yunan mitolojine göre anlatışmış olan filmin konusu şöyledir. Milattan önce 1200 lü yıllarda zalim kralın devrilmesi ile yoksulluk baş göstermişti ve bu yoksulluk çeken halkın refahı için tanrı olan yüce zeus şehvetine yenik düşen bir insan la ilişkiye girmesi ile kadından bir oğlan zeus kendinden hiç bir şekilde bahsetmemesi için insan kadını uyarır. çocuğun adı herküldür. Herkül zor artlarda büyümektedir büyürken etrafındaki köylüler ise herkülün farklı olduğunu devamlı annesine söylemektedirler. herkül genç bir delikanlı olmuştur ve bir prensese aşık olmuştur. fakat farkında olmadan kendi kardeşi ile evlendirilecek olan kadına Hebe ye aşıktır. Bu durumu öğrenen herkül yüzleşmek için gittiği nişanlısıyla kardeş olduğunu öğrenir. Herkül ya Habe ile devamlı kaçarak yaşayacaktır. yada Yüzleşerek kahramanlığını ilan edecektir.
Herkül: Efsane Başlıyor Filmi izle
Köfte Yağmuru 2; İlk filmdeki korkunç yiyecek fırtınasından sonra, Flint ve arkadaşları kasabadan ayrılmak zorunda kalır. Flint adayı temizlemekle görevlendirilmiş olan ve insanlığın iyiliği için yeni teknolojiler yaratan en iyi mucitlerin yer aldığı The Live Corp Şirketi’ne katılması için idolü Chester V’den davet alır. Flint makinesinin hala çalıştığını ve artık canlı turşular, aç tacolar gibi mutant yiyecek yaratıkları yarattığını fark edince, arkadaşlarıyla dünyayı kurtarmak için geri dönmek zorunda kalır.
Köfte Yağmuru 2 izle
Thor 2 Filmi ilkinin devamı olarak çekilmiştir. Hatırladığınız gibi ilk filmde Kardeşinin yalanları yüzünden babası ile ters düşen Thor bütün güçlerini kaybetmişti. Fakat Bütün gerçekleri babasına kardeşinin bütün yalanlarını ıspatlayınca güçlerini tekrar geri almıştı.Filmi Bu serisinde veya bölümünde ise Bilmediği çok büyük bir düşmanla karşılaşacaktır. Öyle bir güç ki Thor tek başına bu güçle baş edemeyeceğini fark eder ve Asgard'da zindanlarda bulunan kardeşinin yanına giderek ondan yardım istemek zorunda kalır. Dünya Yavaş yavaş düşmanlar tarafından yok edilirken Thor sevdiği kadının orada yok olmasını izleyemez ve her ihtimale karşı Asgard'a götürür. Kızın orada görünmesi halkı tarafından tepki ile karşılanır.
Thor 2 – Thor: The Dark World Filmi İzle
Kenneth Branagh’ın yönettiği ve Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tom Hiddleston ile Stellan Skarsgard’ın oynadığı Thor serisinin 1. filmi, 29 Nisan 2011’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarıldı. Hikâyenin merkezinde, düşüncesiz tavırlarıyla antik bir savaşı tekrar başlatan güçlü ama ve kibirli savaşçı Yüce Thor var. Thor, Dünya’ya sürgün ediliyor ve insanlar arasında yaşamaya mecbur bırakılıyor. Kendi dünyasının kötü adamı en karanlık güçlerini Dünya’yı istilâ etmek için yollayınca Thor, gerçek bir kahraman olmak için nelerin gerektiğini öğreniyor.
Thor Filmi Türkçe Dublaj izle
Sayfalar 21 2
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Reklamı Gizle[x]
.
Reklamı Gizle[x]
.