Ana Sayfa

Ekleyen : admin | Tarih : 13 Mart 2012 | İzlenme : 7 | Yorumlar : Yorum Yok


Video yüklenirken bekleyiniz (0 sn.) ya da Reklamı Geçin

Film Bilgileri

Diğerleri Filmi Türkçe Dublaj izle
Filmin Adı : Diğerleri Filmi Türkçe Dublaj izle
Filmin Orjinal Adı :
IMDB Puanı : 8.2 /10 
Filmin Oyuncuları : Nicole Kidman,  Christopher Eccleston,  Fionnula Flanagan,  Elaine Cassidy,  Keith Allen,  Michelle Fairley,  James Bentley,  Alakina Mann,  Gordon Reid,  Alexander Vince,  Eric Sykes,  Aldo Grilo,  Renée Asherson,  Ricardo López, 
Filmin Konusu : ikinci dünya savaşı sonrası new jersey... kocasını savaşta kaybetmiş olan grace, güneş ışığına hassasiyeti olan iki çocuğuyla birlikte, büyük bir konakta yaşamaktadır. perdelerin hep sımsıkı kapalı tutulduğu eve, üç kişi uğrar: ihtiyar bir kadın ve adam, bir de dilsiz genç kız. evi çekip çevirecek yardımcılar aramakta olan grace, bu kişilere iş verir; onları çocuklarının sağlık durumu konusunda uyarır. öte yandan, grace'in kızı anne, victor adlı bir çocuğun kendileriyle birlikte evde yaşadığına inanmaktadır. evin çevresini kaplayan yoğun sis yüzünden kasabayla irtibatları kesildiği sırada, grace, kızının anlattığı hikayelerin doğru olabileceği yolunda kanıtlarla karşılaşır. işte bu noktada, eve yardımcı olarak aldığı insanlardan da şüphelenmeye başlar. gücünü büyük ölçüde finalindeki sürprizden alan, gerilim dolu bir yapım.
Kategori : Dram, Gerilim, Gizem, Korku, Türkçe dublaj

Hemen Yorum Yap!

  • Filmi-izle.com sitemizde mevcut olarak yayın yapan film ve film fragmanları ve varsa diğer bütün videolar çeşitli servis sağlayıcılarında barınmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vk.com, mail.ru ve benzeri sitelerde başkarları tarafından eklenmiş ve paylaşıma açılmış film ve fragmanları yayınlamaktadır. Ne mevcut serverımıza nede başka bir servis sağlayıcıya tarafımızdan yükleme yapılmamaktadır. Bu sebebten ötürü Filmi-izle.com sitesi hiç bir şekilde telif ihlali hükümlülüğene tabi tutulamaz. İletişim bölümünde telif ile alakalı şikayetleriniz 24 saat içerisinde cevaplanacaktır. Filmi-izle.com iyi seyirler diler.